Xbox konsollarının fiyatları

kingspec

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Xbox Series S ve Xbox Series X konsollarının fiyatları önemli derecede arttı, bu konudaki fikirleriniz neler?

Hocam geçtiğimiz pazar günü toplam 7000 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan, Series S + 2 yıl daha garanti + Razer Kraken X + mouse pad aldım bir de fibabank kredisinden hayat sigortası olayı çıktı toplam 7000'e geldi. Şu an sadece Series S 5600 TL ben 4800'e aldım. İndirime girince hiç düşünmeden alın.

4.5k yı Series S konsoluna verceğime One X alırım 2.5k verip garantili temiz bir şey sonra 1 yıllık Game Pass bakarım keyfime hatta 2K ya temiz PS4 Slim alırım ben pazarlık ile 1900'e 1TB Slim 2 kol aldım exc oyunları da oynarım mis TLOU2 150TL'ye bulunuyor GoW kutulu olarak 80-90TL'ye var oyunlar kutu olarak alırsanız çok ucuza geliyor.

Bildiğiniz üzere Xbox Series S ve Xbox Series X konsollarının fiyatları önemli derecede arttı, bu konudaki fikirleriniz neler?

Xbox konsollarının fiyatının artması en son üzüleceğim şey. Bugün ne yersem yarına karnımı doyurabilirim diye düşünüyorum artık. Sabah bi simit yiyeyim dedim 4 TL. Öğlen yarım tost yiyeyim dedim 15 TL.

4.5k yı Series S konsoluna verceğime One X alırım 2.5k verip garantili temiz bir şey sonra 1 yıllık Game Pass bakarım keyfime hatta 2K ya temiz PS4 Slim alırım ben pazarlık ile 1900'e 1TB Slim 2 kol aldım exc oyunları da oynarım mis TLOU2 150TL'ye bulunuyor GoW kutulu olarak 80-90TL'ye var oyunlar kutu olarak alırsanız çok ucuza geliyor.

Performans sıkıntı. Yenisini almak varken neden 8 yıl önceki konsolu alayım ki hocam One X de olsa Series S ve X de RTX var 120 FPS desteği var. Yani bence Series S ne olursa olsun.

Performans sıkıntı. Yenisini almak varken neden 8 yıl önceki konsolu alayım ki hocam One X de olsa Series S ve X de RTX var 120 FPS desteği var. Yani bence Series S ne olursa olsun.

One X hala güçlü bir konsol iş yapıyor ki tek konsol parasına 2 konsolu alabilirsin herkesin düşüncesi farklı tabii ona bir şey diyemem ama ben One X alırdım kullanıma bağlı ben Max 6 ay kullanıp satarım ama kimisi yıllarca satmaz kullanır.

İşin ucunda PS4 de alabiliyorsun orada da çok güzel excleri oynayabiliyorsun tek konsol parasına 2 konsol alıyorsun iki tarafıda tatmış oluyorsun.

One X hala güçlü bir konsol iş yapıyor ki tek konsol parasına 2 konsolu alabilirsin herkesin düşüncesi farklı tabii ona bir şey diyemem ama ben One X alırdım kullanıma bağlı ben Max 6 ay kullanıp satarım ama kimisi yıllarca satmaz kullanır.

Haa anladım hocam bizim bütçe kısıtlıydı uzun süre gitsin istedim 2 yıl daha garanti yaptırdım cihaz ölene kadar devam :D. One X gücünde GTX 1070 var sanırım yine de çok iyi tercih ben rtxi görünce direkt aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı