Xbox kumandası nasıl iade edilmeli?

zoldiac34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kolay gelsin. Aldığım Xbox 9. nesil kolu garantiye vermek istiyorum kendisini MediaMarkt'dan aldım. Ama Microsoft'un internet sitesinde onarım değişim için bir sayfa var oraya bilgilerimi girdim ve sipariş oluşturdum. Gamepad'in garantisi 2022 sonunda bitiyor bu arada. Ürünü Xbox'ın sitesindeki gibi UPS Kargo ile onlara mı kargolamalıyım? Yoksa MediaMarkt'a mı teslim etmeliyim arada bir fark olur mu?

Hocam ben geçtiğimiz haftalarda bir kolu tamire gönderdim size süreci açıklayayım. UPS'ten normal randevu oluşturup kuryeyi çağırın. Kod olarak microsoftun onarım isteği altındaki kodu söylemeniz yeterli. Kutunun içinde koldan başka (pil kablo dahil) hiçbir şey olmasın. Etrafını da biraz gazete kağıdı ile kaplayıp ayakkabı kutusuna koymuştum ben. Sonra doğrudan UPS'e teslim etmiştim. 3 gün içerisinde sıfırı ile değiştirmişlerdi hiç sen bunu nasıl kırdın nasıl oldu kullanıcı hatası mı vs demeden.
Sadece doğrulama için soruyorum tekrardan UPS kargoya vermem gereken kodun ismi Microsoft hesap numarası olarak mı geçiyor?
Bana attıkları mailde şunu demişler UPS'ye ulaşın ve şu Microsoft Hesabı numarasını belirtin 6 haneli bir kod var burda da.
Hocam ben geçtiğimiz haftalarda bir kolu tamire gönderdim size süreci açıklayayım. UPS'ten normal randevu oluşturup kuryeyi çağırın. Kod olarak Microsoft'un onarım isteği altındaki kodu söylemeniz yeterli. Kutunun içinde koldan başka (pil kablo dahil) hiçbir şey olmasın. Etrafını da biraz gazete kağıdı ile kaplayıp ayakkabı kutusuna koymuştum ben. Sonra doğrudan UPS'e teslim etmiştim. 3 gün içerisinde sıfırı ile değiştirmişlerdi hiç sen bunu nasıl kırdın nasıl oldu kullanıcı hatası mı vs demeden.

En önemlisi faturayı kutunun içine koymalı mıyım? Seri numarasından hala daha garantisi olduğu gözüküyor ama MediaMarkt fişini içine koymalı mıyım?

Son düzenleme:
Sadece doğrulama için soruyorum tekrardan UPS kargoya vermem gereken kodun ismi Microsoft hesap numarası olarak mı geçiyor?
Bana attıkları mailde şunu demişler UPS'ye ulaşın ve şu Microsoft Hesabı numarasını belirtin 6 haneli bir kod var burda da.

En önemlisi faturayı kutunun içine koymalı mıyım? Seri numarasından hala daha garantisi olduğu gözüküyor ama MediaMarkt fişini içine koymalı mıyım?
Evet o 6 haneli kodu söylemelisiniz. Hayır fişi içine koymanız gerekmiyor

Çok teşekkür ederim inşallah yenisini yollarlar. 0 aldığım üründe xayb tuşlarına biraz kuvvet uygulayarak basmam gerekiyor çok yoruyor beni. lb tuşu gıcırdıyor, bazen bluetooth ile bağlayınca kol takılıyor pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum bir ton derdi var.

Çok teşekkür ederim inşallah yenisini yollarlar. 0 aldığım üründe xayb tuşlarına biraz kuvvet uygulayarak basmam gerekiyor çok yoruyor beni. lb tuşu gıcırdıyor, bazen bluetooth ile bağlayınca kol takılıyor pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum bir ton derdi var.
Kollarda tamir seçenekleri yok hocam direkt sıfırla değişiyorlar. Benim Series s içinden gelen kol vardı direkt yeni kutulu sıfır kol yolladılar.

Çok teşekkür ederim inşallah yenisini yollarlar. 0 aldığım üründe xayb tuşlarına biraz kuvvet uygulayarak basmam gerekiyor çok yoruyor beni. Lb tuşu gıcırdıyor, bazen Bluetooth ile bağlayınca kol takılıyor pili çıkarıp takmak zorunda kalıyorum bir ton derdi var.

Kargoyu yollarken alıcı ödemeli mi yolladınız? Geldi mi yeni kol size?

Hayır, seri numarası üzerinden eğer garantisi gözükmüyorsa o zaman koymanız gerekiyor.

Verdikleri kodu girince ya da kapınızdan kargo alınca otomatik olarak alıcı ödemeli oluyor siz herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Anladım, teşekkür ederim. Randevu alırken UPS sitesinde alıcı ödemeli olarak işaretledim de ondan sordum.

Anladım, teşekkür ederim. Randevu alırken UPS sitesinde alıcı ödemeli olarak işaretledim de ondan sordum.
Rica ederim. UPS kargo biraz saçma çalışıyor bazen almaya kimseyi yollamıyorlar. Sizden kimse ürünü almaya gelmezse kalkıp şubeye gidip 3 gündür bekliyorum almadınız vs diyip kendiniz de verebiliyorsunuz. Normalde UPS şubeden teslim almıyor

Rica ederim. UPS Kargo biraz saçma çalışıyor bazen almaya kimseyi yollamıyorlar. Sizden kimse ürünü almaya gelmezse kalkıp şubeye gidip 3 gündür bekliyorum almadınız vs deyip kendiniz de verebiliyorsunuz. Normalde UPS şubeden teslim almıyor.

Vallahi ilginçtir ki bugün sabah 9 da randevu aldım 1 saat sonra gelip aldılar. Şansıma herhalde :)

Yeni konular

Geri
Yukarı