Xbox Live Gold üyeliği 5 TL ile Xbox Gamepass Ultimate'e çeviriliyor

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Xbox Live Gold üyeliği alıp Xbox gamepass Ultimate sayfasından çevirebiliyorsunuz. Böylelikle PC'de de oyun oynayabiliyorsunuz. Ben 12 aylık Live Gold üyeliği 180 liraya alıp çevirdim. 1.5 yıl Ultimate üyeliğe çevirdi bakalım sizinki nasıl olacak? Deneyin bakalım.
Screenshot_20200120-151618_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende şu an PC için Xbox Game Pass (Beta) var 2-3 aydır. Xbox Game Pass Ultimate açıklamasında şöyle bir yazı var:
Xbox Game Pass Ultimate'a katılmak, kalan Xbox Live Gold, Konsol için Xbox Game Pass veya PC için Xbox Game Pass aboneliği sürenizi en fazla 36 ay olmak üzere Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltir. Tüm dönüştürmeler nihaidir.

Yani PC için yükseltirsem ekstra bir özellik, daha fazla oyun vs bir şey var mı tam olarak anlayamadım?

Bende şu an PC için Xbox Game Pass (Beta) var 2-3 aydır. Xbox Game Pass Ultimate açıklamasında şöyle bir yazı var:

Yani PC için yükseltirsem ekstra bir özellik, daha fazla oyun vs bir şey var mı tam olarak anlayamadım?
Hocam sadece PC'niz olsa dahi 12 aylık Xbox Live Gold fiyatına ya da 36 aya kadar Xbox Live Gold fiyatına Ultimate'e çevirebiliyorsunuz. Gamepass'ten ucuza geliyor yani. Live Gold 12 yılık 180 TL, Gamepass yıllık 360 TL nerdeyse. Üstelik bunu Xbox konsolunuz varsa onda da kullanabiliyorsunuz. Tek fiyata bütün paketleri veriyor ve daha ucuza gelmiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı