Xbox mı PS mi PC mi?

TheTiger50

Decapat
Daha fazla  
Bütçe 4000-5000 arası öncelikle gönlümden geçen PC idi fakat o fiyat bandında hatta 6 binlere kadar çıktım fakat aman aman sistemler yok. Maalesef ben de konsollara bakma kararı aldım. PS4 ve 4Pro bakıyorum ama önümüzdeki yıl destekleri bitecek ve oyun fiyatları yüksek. Xbox tarafı oldukça cazip geldi. Series S 4000 lira civarı hem yeni nesil hem uygun fiyatlı ve tabii Game Pass avantajı var. Series veya Xbox kullanan arkadaşlar bana kısa deneyimlerini yazabilirler mi? Önerirler mi?

PS4 alınmaz artık bana kalırsa. Oyunları yavaş yavaş PC üzerine çıkmaya başlıyor. XBOX'ta da "öff" demelik oyun olmadığı için birkaç ay sonra bilgisayar alınmalı diyorum.

PS serisini bırakın eskileri parasını hak etmiyor, performansı kötü ve oyunları çok pahalı. PC almak daha mantıklı ama konsol almak istiyorsanız şöyle güzel bir Series S çok yi olur.

Bütçe 4000-5000 arası öncelikle gönlümden geçen PC idi fakat o fiyat bandında hatta 6 binlere kadar çıktım fakat aman aman sistemler yok. Maalesef ben de konsollara bakma kararı aldım. PS4 ve 4Pro bakıyorum ama önümüzdeki yıl destekleri bitecek ve oyun fiyatları yüksek. Xbox tarafı oldukça cazip geldi. Series S 4000 lira civarı hem yeni nesil hem uygun fiyatlı ve tabii Game Pass avantajı var. Series veya Xbox kullanan arkadaşlar bana kısa deneyimlerini yazabilirler mi? Önerirler mi?
Xbox.

PS4 almak mantıksız oyun oynayamazsın Xbox almak biraz kumar oynamak gibi Xbox'daki fiyatlarda PS4'den çok bir farkı yok ama Xbox Game Pass var ona abone olup yüzlerce oyun oynarsın ama zamlanırsa yüksek bir fiyata o zaman konsol çöp olur en mantıklısı PC, Game Pass zamlansa bire Steam'den Epic'den indirimli ucuza oyun alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı