Xbox One alınır mı?

ltachi

Hectopat
Arkadaşlar Athlon 3000G bilgisayarımda e spor oyunlarını Xbox One'da AAA oyunları oynamak istiyorum. Game Pass ile çok cazip geliyor. 1200TL'ye satılıyor 2.el olarak kutulu fat 500GB modeli. PS4 alamam en az 2000-2500'den satıyorlar. Sizce alınır mı?

Arkadaşlar Athlon 3000G bilgisayarımda e spor oyunlarını Xbox One'da AAA oyunları oynamak istiyorum. Game Pass ile çok cazip geliyor. 1200TL'ye satılıyor 2.el olarak kutulu fat 500GB modeli. PS4 alamam en az 2000-2500'den satıyorlar. Sizce alınır mı?

Alınır Xbox One S ile donanım farkı yok diye biliyorum.

Xbox One ile One S arasında yaklaşık 400 TL var. Bütçesi az olan kesinlikle Xbox One tercih etmeli ve üstünü Game Pass'e yatırmalı. İkisinin ömrü arasında çok fark olacağını sanmıyorum. Paran varsa ama Xbox One S.

One S alman çok daha iyi olur. Xbox One S de 30FPS'ye biraz daha yakın bir değer verecektir. Xbox One 23-24FPS de sürünüyor yeni oyunlarda.

Temizse alınır. Uzun zamandır kullanıyorum. Kardeşimde de One S var. Yan yana da açtım. Fark göremedim. Aynı CPU, GPU ve RAM var. One S modelinde az bir hız aşırtma var. Farkı anlayamazsın. S kasalar daha yeni model. Elbette onun da temizi olması gerekir.

Hocam kendi sistemimi satıp Xbox One alıp fx6300 Gtx750 sistem almalı mıyım? Valorant 70-90 Rainbow Six gibi oyunlarda 50 FPS alacak sistem toplasam hata yapar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı