Xbox One alırken nelere dikkat edilmeli?

Merhaba, ben Xbox One almak istiyorum. Düz veya X veya S sürümü fark etmez, hangisi daha uzun ömürlü ve f/p olacaksa ondan almak tercihim. Nereden almalıyım? 2.el alınır mı? Alacaksam da nasıl bir fiyat istemeliyim? Teşekkürler. Game Pass alırım, içinde oyun olmasına gerek olmaz.

Merhaba, ben Xbox One almak istiyorum. Düz veya X veya S sürümü fark etmez, hangisi daha uzun ömürlü ve F/P olacaksa ondan almak tercihim. Nereden almalıyım? 2.el alınır mı? Alacaksam da nasıl bir fiyat istemeliyim? Teşekkürler. Game Pass alırım, içinde oyun olmasına gerek olmaz.

S ya da X almanızı öneririm S alırsanız fazlasıyla depolama sorunu çekersiniz ekstradan parça almanız gerekebilir X alırsanız çok iyi olur.

Hocam yavaşlîk sıkıntı olmaz. Series alacak kadar param yok.
Kesinlikle en az S ama bence X alınmalı. HDD'nin yavaşlığına katlanamazsan Series serisine yönelmelisin.

S ya da X almanızı öneririm S alırsanız fazlasıyla depolama sorunu çekersiniz ekstradan parça almanız gerekebilir X alırsanız çok iyi olur.

Merhaba, ben Xbox One almak istiyorum. Düz veya X veya S sürümü fark etmez, hangisi daha uzun ömürlü ve f/p olacaksa ondan almak tercihim. Nereden almalıyım? 2.el alınır mı? Alacaksam da nasıl bir fiyat istemeliyim? Teşekkürler. Game Pass alırım, içinde oyun olmasına gerek olmaz.
Selam hocam ben xbox one kullanıyorum gayet memnunum donma vb nerdeyse yok alacaksanız eğer xbox one x veya sadece bendekinden xbox one alabilirsiniz. Ben zamanında ucuza bulmuştum şimdi kaç lira bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı