Xbox One fan hızlanmıyor

ozanbass

Hectopat
Daha fazla  
Önceleri kullanırken RDR 2'ye girdiğimde fan RPM'i sürekli dalgalanıp hızlanıyordu ve termal macun değiştirdim açıkçası çok ince bir tabaka sürmüşlerdi. Fan rulmanlarına kadar yağladım iyi bir işçilik yaptığımı düşünüyorum termal macunu çok dengeli sürdüm. Ancak şimdi cihaz üstündeki ızgara eskiye nazaran 2 kat sıcak ama fan 1 saatlik oynamama rağmen hızlanmıyor. Oyunda kasma donma ya da cihaz resetleme yapmadı hiç yalnızca eskiye göre daha sıcak ve fan hızlanmıyor acaba bir problem mi var yoksa bu gayet normal bir şey mi? Xbox One fat modeli s model değil. Birkaç servis ile görüştüm problem olsa cihaz uyarı verirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok basit :) Artık eskisinden daha iyi bir ısı yalıtımı var ve fan devrini arttırmaya gerek duymadan kendini soğutuyor.

peki şöyle cihazda 2 saat rdr2 oynadım ve o oyundan çıkıp direk gta 5 açtım hangi oyun olduğu önemli değil 2. kez oyuna girdiğimde( ısı yüksek iken) fan girişte 10 sn hızlı dönüyor ve eski rpm e geri dönüyor. bu durumda normal öyleyse değil mi?

peki şöyle cihazda 2 saat rdr2 oynadım ve o oyundan çıkıp direk gta 5 açtım hangi oyun olduğu önemli değil 2. kez oyuna girdiğimde( ısı yüksek iken) fan girişte 10 sn hızlı dönüyor ve eski rpm e geri dönüyor. bu durumda normal öyleyse değil mi?
Makine yükte çok ses cikarmayayim diye oyun içinde kendini dizginliyor. Ama, oyundan çıkınca menüde bekleyince biraz RPM artıyor.

E artsın bir zahmet. O kadar da olur.

Geri
Yukarı