Xbox One fat için oyun önerisi

Xboxcu

Centipat
Daha fazla  
Bende Xbox One fat var ve RDR2, Dying Light 2, GTA 5, The Witcher 3, Forza Horizon 5 ve dahasını oynadım ve oynuyorum ama sizin de bir oyun önerisi yapmanızı istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass almanı öneririm. Aylık 30 TL'ye harika oyunlar var. Zamanında bir liste yapmıştım ama bazı oyunlar çıkarıldı. O yüzden yeniden yapmam gerek.

Buradan Game Pass'teki oyunlara bakabilirsin.

Ve ek olarak Mafia Definitive Edition'u öneririm.

Game Pass almanı öneririm. Aylık 30 TL'ye harika oyunlar var. Zamanında bir liste yapmıştım ama bazı oyunlar çıkarıldı. O yüzden yeniden yapmam gerek.

Buradan Game Pass'teki oyunlara bakabilirsin.

Ve ek olarak Mafia Definitive Edition'u öneririm.

Çok teşekkürler. 2 aylik Game Pass var zaten Forza 5'ı orada oynadım. Mafia definitve Edition kasar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• cc29c5f1-8ef0-45dc-b447-208b22eb2296.png
    cc29c5f1-8ef0-45dc-b447-208b22eb2296.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 22
Nasıl anlayabiliyorsunuz 28FPS olduğunu? Ayarlarda değişken kare hızı ayarını kapatabilirsiniz, bu sayede oyunda FPS düşüşü olunca hata verip oyunu kapatır.

Ben anlamıyorum ki tam FPS'i zaten. Oyunda FPS düşüşü olduğunu anlamak basit iş.

FPS'in ne kadar düştüğüne ise benchmark videolarından göz atabilirsin. O civara düşüyor.

Ve değişken kare hızını kapatma ayarı mi vardı ya? Kim kullanır ki, mantıklı değil. RE7 veya metro Redux gibi 60 FPS oyunlarda sıkıntı çıkarır. Çünkü onlar sürekli 45 civarına düşüyor ve değişiyor.

FPS'in ne kadar düştüğüne ise benchmark videolarından göz atabilirsin. O civara düşüyor.

Benchmarklar'da gözüküyor ancak gözle anlamak çok elit bir oyuncu değilseniz çok zor.

Ve değişken kare hızını kapatma ayarı mi vardı ya?

Evet, birkaç saat ilerisinde yayınlayacağım rehberde bulabilirsiniz.

Çünkü onlar sürekli 45 civarına düşüyor ve değişiyor.

Belki 30FPS'e düşürüyor olabilir. Bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı