Xbox One gamepad joysticklerde kayma oluyor

Quadrom08

Decapat
Dostlar selam. Daha dün arkadaşımdan 2. el olarak 400 TL'ye Xbox One gamepad i aldım ve neredeyse hiç kullanmadığını söylüyor. Arkadaş eve geldiğimde test ettim ve joysticklerde ufaktan kayma sorunu olduğunu görüyorum bu bana herhangi bir sorun yaratır mı bunun yanında titreşim motoru anlık çalıştığında sesini çok net duyuyorum bu da ayrı bir sorun arkadaş olası bir durumda iadeyi kabul ediyor. Sizce iade etmeli miyim?

Opera Anlık Görüntü_2022-05-19_104229_gamepad-tester.com.png

Titreşim motorunun sesini duyman lazım zaten.
Joysticklerde milimlik sorunlar var oynanışa etki etmez.

Titreşim pek de rahatsız etmiyor zaten fakat az önce RDR 2 de gamepad i denedim ve dediğiniz gibi milimlik atı sağa çekme olayı var çok da rahatsız etmiyor açıkçası kullanmaya engel değil gibi iyi fiyata da aldım iade etmeyi pek düşünmüyorum şu anlık sizin yorumunuz nedir?

Titreşim pek de rahatsız etmiyor zaten fakat az önce RDR 2 de gamepad i denedim ve dediğiniz gibi milimlik ATI sağa çekme olayı var çok da rahatsız etmiyor açıkçası kullanmaya engel değil gibi iyi fiyata da aldım iade etmeyi pek düşünmüyorum şu anlık sizin yorumunuz nedir?

Hocam kolun içi geçmiş biraz 3 yıllık kullanıyorum iki defa rb tuşundan ve şarj bağlantısından tamire götürdüm nasıl kullandığımı siz düşünün vura vura eze eze bende yok o sorunlar. Hocam kullanmaya engel değil diyorsunuz ama FPS oynarken hissedersiniz.

Hocam kolun içi geçmiş biraz 3 yıllık kullanıyorum iki defa rb tuşundan ve şarj bağlantısından tamire götürdüm nasıl kullandığımı siz düşünün vura vura eze eze bende yok o sorunlar. Hocam kullanmaya engel değil diyorsunuz ama FPS oynarken hissedersiniz.

Hocam arkadaş içinden çıkan pilleri dahi değişmemiş daha öyle çok kullanma durumu yok onun dışında gamepad ile imkanı yok FPS oyunu oynamam tercihim klavye mouse dur gamped i Rainbow da da denedim fakat herhangi bir sorun göremedim kafam karışık doğrusu.

Hocam arkadaş içinden çıkan pilleri dahi değişmemiş daha öyle çok kullanma durumu yok onun dışında gamepad ile imkanı yok FPS oyunu oynamam tercihim klavye mouse dur gamped i Rainbow da da denedim fakat herhangi bir sorun göremedim kafam karışık doğrusu.

Bana kalırsa F710 almak daha mantıklı 100 TL koyup alırsanız hem sıfır almış olursunuz hem de daha az sorunla karşılaşırsınız.

Bana kalırsa F710 almak daha mantıklı 100 TL koyup alırsanız hem sıfır almış olursunuz hem de daha az sorunla karşılaşırsınız.

Hocam daha önce F710 kullandım ergonomi olarak Xbox gamepadinin çok çok gerisinde tuğla tutuyor gibi hissediyorum kendimi o yüzden Xbox'a yöneldim eğer sorunlar çok sıkıntı yaratmayacaksa kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum gamepadi.

Hocam daha önce F710 kullandım ergonomi olarak Xbox gamepadinin çok çok gerisinde tuğla tutuyor gibi hissediyorum kendimi o yüzden Xbox'a yöneldim eğer sorunlar çok sıkıntı yaratmayacaksa kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum gamepadi.

Sorunların sıkıntı yaratacağını sanmıyorum çok hafif kayıyormuş zaten sizi rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı