Xbox One için kol önerisi

ÖmerFaruk_56

Hectopat
Merhabalar. Xbox One S'im var ara sıra arkadaşlarla pes falan oynayacağız. 2. kolu alacak param yok şu an. Şöyle kablolu Xbox 360 kolu alsam Xbox One S'de kullanabilir miyim? Ya da başka bir öneriniz varsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 360 kolu One versiyonda çalışmaz. Kaliteli kol için bütçe gerekli. Bu kolu tavsiye ederim. Orjinal koldan daha kalitelidir. Sitedeki yorum bana aittir. Ben de iki tane var. Efsane Cuma indirimi ile almıştım. Yarı fiyatına. Orjinal Microsoft lisanslı.

Hocam 360 kolu One versiyonda çalışmaz. Kaliteli kol için bütçe gerekli. Bu kolu tavsiye ederim. Orjinal koldan daha kalitelidir. Sitedeki yorum bana aittir. Ben de iki tane var. Efsane Cuma indirimi ile almıştım. Yarı fiyatına. Orjinal Microsoft lisanslı.
Valla pahalıymış hocam ya herhalde orijinal 2.el alırım.

Hocam 360 kolu One versiyonda çalışmaz. Kaliteli kol için bütçe gerekli. Bu kolu tavsiye ederim. Orijinal koldan daha kalitelidir. Sitedeki yorum bana aittir. Ben de iki tane var. Efsane cuma indirimi ile almıştım. Yarı fiyatına. Orijinal Microsoft lisanslı.

Kol çok güzelmiş başka renkleri yok herhalde. Bir de arkada 4 tane çubuk gibi bir şey var onlara komut atayabiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı