Xbox One için Televizyon mu Monitör mü?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
1500 lira bütçem var. Yaklaşık olarak 1,5 metre mesafe kullanımı için hangisi iyi olur?
Televizyon hakkında pek fikrim yok. Bir sürü ismini duymadığım marka var. Bilindik markaların 82 ekran televizyonu yerine daha az bilinen markaların 109 ekran televizyonunu almak mantıklı olur mu? 82 ekran televizyon yerine 82 ekran monitörde alabiliyorum. Kısaca 1500 lira bütçe ile 1,5 metre mesafeden Xbox One kullanmak için ne önerirsiniz?
Bunu almak mantıklı geliyor ama 1,5 metre mesafe için yeter mi? Curved olması güzel olur mu?

Not: Bütçemi esnetme imkanım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence AOC 24G2U-BK monitörünün 27" olan versiyonunu alın. 75hz ve IPS ekran, aynı zamanda pivot özelliği var. Kullananlar çok memnun. Ürünü Vatan'da bulabilirsiniz.

Hocam One X ise zaten 4K TV ile zevki çıkar S ve normal model ise monitörde olabilir.

AOC 27" 27g2u5bk 75hz 1ms IPS panel monitörü aldım vatandan yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.Tavsiye ederim.Ben hem PC hem de XBOX ONE S için aldım yaklaşık 1 metreden bakıyorum gayet memnunum büyüklüğünden. 42" TV'de oynuyordum XBOX'ı önceden, 27" monitöre geçince daha keyifli oldu. Bence 27" üstü konsol ve pc için gereksiz. Eğer konsolunuz 4k değil ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı