Xbox One kolu vs Xbox One X kolu

Dogus123

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Xbox kolu arıyordum biriyle görüştüm 330TL diyor ve One X kolu olduğunu söylüyor. Sizce hangi model bu bilebilir miyiz? Bluetooth dongle alıp masaüstü PC'de kullanacağım.

IMG-20210526-WA0001.jpg
IMG-20210526-WA0002.jpg
IMG-20210526-WA0003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Dogus123, Xbox One X kolu ise bluetooth ile kablosuz bağlayabilmeniz lazım dongle'a ihtiyaç duymadan. Kablolu da bağlayabilirsiniz ancak bir ucu USB-C diğer ucu USB-A olan bir kablo almanız veya sahip olmanız gerekli. Eşleştirme Xbox'da kablosuz yapıldığı için ne Xbox'u alırken kutusundan ne de ayrıca Xbox kolu aldığınız zaman kutusundan kablo çıkmaz.

@Dogus123, Xbox One X kolu ise Bluetooth ile kablosuz bağlayabilmeniz lazım Dongle'a ihtiyaç duymadan. Kablolu da bağlayabilirsiniz ancak bir ucu USB-C diğer ucu USB-a olan bir kablo almanız veya sahip olmanız gerekli. Eşleştirme Xbox'da kablosuz yapıldığı için ne Xbox'u alırken kutusundan ne de ayrıca Xbox kolu aldığınız zaman kutusundan kablo çıkmaz.

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ediyorum, bende sanıyorum ki Xbox One X kolu bu evde olan şarj kablolarıyla bağlarım diye düşünüyorum arkadaştan rica ettim Bluetooth ile bağlayıp video atar mısın diye atarım dedi haftayada bir tane dongle alırım kullanmaya başlarım diye düşünüyorum.
Bilgilendirmeler için çok teşekkür ediyorum, bende sanıyorum ki Xbox One X kolu bu evde olan şarj kablolarıyla bağlarım diye düşünüyorum arkadaştan rica ettim Bluetooth ile bağlayıp video atar mısın diye atarım dedi haftayada bir tane dongle alırım kullanmaya başlarım diye düşünüyorum.

Dongle almamın sebebi anakartımda Bluetooth yok masaüstü kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı