Xbox One S 2. el alınır mı?

Oyun pahalığı PS = Xbox aynıdır önce bunu bilin ayrıca ikinci el oyunlarda da PS yüzde % 30 - %40 daha düşük çünkü çok fazla oyun var piyasada, bunun dışında Game Pass içindeki oyunlara baktın mı ne kadar sana hitap ediyor, bir dünya oyun var ama elde tutulur 25 -30 tane bunların 15 tanesi sevdiğin tür olsa bittikten sonra ne yapacaksın. PS tarafında korsan oyun farkına değinmiyorum bile.

Oyun pahalığı PS = Xbox aynıdır önce bunu bilin ayrıca ikinci el oyunlarda da PS yüzde % 30 - %40 daha düşük çünkü çok fazla oyun var piyasada, bunun dışında Game Pass içindeki oyunlara baktın mı ne kadar sana hitap ediyor, bir dünya oyun var ama elde tutulur 25 -30 tane bunların 15 tanesi sevdiğin tür olsa bittikten sonra ne yapacaksın. PS tarafında korsan oyun farkına değinmiyorum bile.
Bu senin düşüncen. Game Pass içinde bence hem fiyatına, hem içeriğine göre çok güzel oyunlar var.

Sen aldınmıda biliyorsun kardeşim.

Sana hitaben.
Fat kasasını aldım aynı satıcının saat 2'de elime geçti.
Hayırlı olsun :) Nasıl ürün temiz mi kozmetik olarak durumu iyidir umarım ? kolları felan kontrol edin birkaç oyunda test yapın sıcaklık ve fan sesi iyiyse kullanmaya başlayın uzun süre götürür sizi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı