Xbox One S alınır mı?

Sağlam bir bilgisayarın yoksa Xbox One S alman gayet mantıklı. Benim şahsi fikrim series S'e 4600-5000TL vermek yerine üstüne 1-2K daha ekleyip sağlam bir bilgisayar alabilirsiniz, uzun yıllar da gider. Çünkü Xbox'da şu anda exclusive oyunlar yok o paraya değeceğini düşünmüyorum. İleri de exclusive güzel oyunlar olursa düşünülebilir. Benim sağlam bir bilgisayarım yok 1000-1500TL'ye ikinci el Xbox One S arıyorum beni en az 2 yıl götüreceğini düşünüyorum. Sağlam bilgisayarı olmayanlar için çok güzel bir tercih bence Xbox One S.

1-2K az para değil ki hem oyun için konsol daha garanti oyunlar özel optimizasyon ediliyor ve Xbox Game Pass kütüphanesine eklenip PC Gamepass kütüphanesine eklenmeyen güzel oyunlar var

1-2K az para değil ki hem oyun için konsol daha garanti oyunlar özel optimizasyon ediliyor ve Xbox Game Pass kütüphanesine eklenip PC Gamepass kütüphanesine eklenmeyen güzel oyunlar var.

Benim şahsi fikrim bu yönde. Şahsen ben gidip exclusive oyunları olmayan bir konsola 6bin TL(yeni açıklanan vergilerden sonra bu dolaylarda olacağı düşünülüyor) para vermem.

Benim şahsi fikrim bu yönde. Şahsen ben gidip exclusive oyunları olmayan bir konsola 6bin TL(yeni açıklanan vergilerden sonra bu dolaylarda olacağı düşünülüyor) para vermem.

Her şey exclusive oyun değil maalesef konsol yeterince pahalıyken bir oyunlara çok fazla para ödemek herkesin yapabilrcrği bir şey değil maalesef ayrıca okuduğun gibi konu sahibi güncrl oyunları da oynayacak en mantıklı tercih Xbox series s.

Her şey exclusive oyun değil maalesef konsol yeterince pahalıyken bir oyunlara çok fazla para ödemek herkesin yapabilrcrği bir şey değil maalesef ayrıca okuduğun gibi konu sahibi güncrl oyunları da oynayacak en mantıklı tercih Xbox series s.

GoW, spider-man, Days Gone,Detroit,Uncharted serisi ve sayamadığım birçok oyun indirimlerde güzel fiyatlara düşüyor bunları oynayabilir, tanıdığı biriyle kardeşlik yaparak oyunları yarı fiyatına edinebilir, Plus bazen güzel oyunlar veriyor(Detroit, Last of Us 1, Uncharted serisini Plus'la edindim) buradan edinebilir, bazı forumlarda günlüğü çok uygun fiyatlara oyun kiralıyorlar o şekilde oynayabilir. Xbox Game Pass'ı kontrol ettiğimde genelinin indie oyunlardan oluştuğunu, AAA oyunların az olduğunu görüyorum bu tür oyunları oynamak içinde Xbox One yeter diye düşünüyorum. Güncel oyunları da oynayacak diyorsun şu an çıkan güncel oyunlardan hangileri Xbox Game Pass'ta var mesela avengers var mı AC var mı FIFA var mı hiçbir yok o oyunları oynamak içinde PS4'de vereceği aynı parayı vermek zorunda. Bana göre şuanki durumda Xbox Series S hiçte en mantıklı tercih değil.

GoW, spider-man, Days Gone, Detroit, Uncharted serisi ve sayamadığım birçok oyun indirimlerde güzel fiyatlara düşüyor bunları oynayabilir, tanıdığı biriyle kardeşlik yaparak oyunları yarı fiyatına edinebilir, Plus bazen güzel oyunlar veriyor(Detroit, Last of Us 1, Uncharted serisini Plus'la edindim) buradan edinebilir, bazı forumlarda günlüğü çok uygun fiyatlara oyun kiralıyorlar o şekilde oynayabilir. Xbox Game Pass'ı kontrol ettiğimde genelinin indie oyunlardan oluştuğunu, AAA oyunların az olduğunu görüyorum bu tür oyunları oynamak içinde Xbox One yeter diye düşünüyorum. Güncel oyunları da oynayacak diyorsun şu an çıkan güncel oyunlardan hangileri Xbox Game Pass'ta var mesela avengers var mı AC var mı FIFA var mı hiçbir yok o oyunları oynamak içinde PS4'de vereceği aynı parayı vermek zorunda. Bana göre Şu anki durumda Xbox Series S hiçte en mantıklı tercih değil.

Gamepass'de pes var, FIFA yok evet ama o da EA Acsses'de var. Gamepass'de oldukça güzel oyunlar var bence ayrıca Microsoft Bethesda'yı da satın aldı, kütüphane her geçen gün de büyüyor zaten. Ayrıca PS5'in dijital versitonu ile Xbox series s arası fiyat farkı az değil. PS4 ise güncel oyun oynamak için alınacak cihaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı