Xbox One S Alınır mı?

Alan Wake zaten kaç yılın oyunu. PC kaldırır büyük ihtimalle ama karar sizin tabii. Zaten yorumlarınızdan anladığım kadarı ile de biz ne desek almaktan vazgeçmessiniz. Ben şimdiden hayırlı olsun diyeyim. :)

Merhaba, ben PS4 kullanıcısıyım almadan önce çok araştırdım çok karşılaştırma çok fikir aldım ve %90 oranlarında PS4 e yakın yorumlardı. Neticesinde çokta memnunum PS4 sahibi olmaktan. Oyun konusu düşünüldüğünde sadece bugünün şartlarını değil geleceği de düşünmek gerek PS4'e gelecek oyunlarda XBox'ın önünde. Ve maddi durum olarakta çok rahat olmadığınızı anlıyorum, PS4'ün takas şansı var. Ülkemizde PS4 daha yaygın olduğundan oynadıp bitirdiğin oyunları takaslayarak farklı oyunlarla devam edebilirsin oyun keyfine. Ama Xbox'ta PS kadar fazla imkan olduğunu düşünmüyorum. Sonuç olarak umarım verdiğiniz karardan memnun olursunuz :)

Ya arkadaş, adam "Xbox One S alınır mı ?" diye sormuş, siz de tutup "ben olsam ps4 alırdım" demişsiniz. Adamın içine sindirmediğiniz gibi, size sorulan sorunun da fazlasıyla dışına çıkıyorsunuz. Lütfen artık forum sitelerini kullanmayı öğrenmeye başlayın.

En önemli kriter , konsolu/konsol oyunculuğunu cazibeli kılan unsur exlusive diye tabir edilen özel oyunlardır. Xbox ise bu noktada sınıfta kalıyor.
Fakat şu da var ki zevklerinize hatta arkadaş çevrenize göre bile tercihiniz değişkenlik gösterebilir. Mesela çevreniz de Xbox sahibi arkadaşlarınız var ise sizin için de Xbox neden bir tercih sebebi olmasın ki. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı