Xbox One S Controller için USB kablo önerisi

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Kablosuz oynamak ne kadar harika olsa da benim için dezavantajı var pil yetiştiremiyorum ayrıca kopmalar yaşıyorum. Piliydi, Şarjıydı uğraşmak istemiyorum kablo ile oynayacağım.

Online sitelerde envai çeşit kablo var ama hangisi uygundur bilmiyorum şöyle 2 veya 3 metrelik kablo önerilerinizi bekliyorum.

Kablosuz oynamak ne kadar harika olsa da benim için dezavantajı var pil yetiştiremiyorum ayrıca kopmalar yaşıyorum. Piliydi, Şarjıydı uğraşmak istemiyorum kablo ile oynayacağım.

Online sitelerde envai çeşit kablo var ama hangisi uygundur bilmiyorum şöyle 2 veya 3 metrelik kablo önerilerinizi bekliyorum.
Hangi Bluetooth adaptör ile kopma yaşıyorsun? Ayrıca pil ile uğraşmayayım demişsin kablo ile oynasanda yine pil lazım. Play and charge kit alırsan o başka o da 200 lira.

Kablo varsa, pile gerek yok. Aksini iddia eden arkadaş başka bir konuda da ısrarla o şekilde yanlış bilgilendirme yapıyordu. Nedenini de anlamış değilim bu ısrarının.
Maalesef siz yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz konuyu takip ettim. Kesinliğinden emin olmadığınız konularda lütfen bilgilendirme yapmayın.

Son düzenleme:
@W10 yahu şarj olmasından bahseden kim? Benim bu konuda ve o konudaki mesajlarımda ''şarj'' kelimesini kullandığımı gördünüz mü acaba? Ben şarj etmekten bahsetmiyorum. Pil olmadan, sadece kablo ile PC'ye bağladığınızda, kullanabilirsiniz diyorum. Çok zor bir şey de demiyorum ama neden anlama zorluğu yaşıyorsunuz bilemedim.

@W10 yahu şarj olmasından bahseden kim? Benim bu konuda ve o konudaki mesajlarımda ''şarj'' kelimesini kullandığımı gördünüz mü acaba? Ben şarj etmekten bahsetmiyorum. Pil olmadan, sadece kablo ile PC'ye bağladığınızda, kullanabilirsiniz diyorum. Çok zor bir şey de demiyorum ama neden anlama zorluğu yaşıyorsunuz bilemedim.
Bakın iletinizden alıntı yapıyorum. Siz yanlış anlatmışsınız sorun sizde lütfen kabul edin. One s kolunu kullandınız pili bitti. Siz pili değiştirdinizi yazmayıp kabloyu taktım kullanmaya devam ettim demişsiniz. Kablo ile biten pili şarj ediyorum anlamına geliyor bu mevzu. Anlatım bozukluğunuz burada.

Sizden alıntı

"Xbox One S kolu kullanıyorum. Kablosuz olarak kullanırken, pili bitince kabloyu takıyorum ve kullanmaya devam ediyorum. Ne demek istediğini ve ne anlatmaya çalıştığını da anlamadım."

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı