XBOX One S Fiyatı ne zaman düşer?

Xbox One S almanı kesinlikle önermiyorum, onun yerine PS4 almak daha mantıklı. Xbox One S şu an çoğu oyunu zar zor 900p'de çalıştırıyor. Dünya geneli aşılama %70'i aştıktan sonra üretim hızlanır, o zaman fiyatlar düşer. Yaza doğru düşer.

Xbox One S almanı kesinlikle önermiyorum, onun yerine PS4 almak daha mantıklı. Xbox One S şu an çoğu oyunu zar zor 900p'de çalıştırıyor. Dünya geneli aşılama %70'i aştıktan sonra üretim hızlanır, o zaman fiyatlar düşer. Yaza doğru düşer.

Hocam yalnız Xbox One S, PS4'ten daha performanslı. Xbox One S'in müadili PS4 Slim. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

Hocam yalnız Xbox One S, PS4'ten daha performanslı. Xbox One S'in müadili PS4 Slim. Lütfen yanlış bilgi vermeyin.

Kendimde Xbox One S var. Çoğu arkadaşım da fat kasa PS4. Slim kasası olanlarda var. Fat kasa PS4 final fantasy 15 oynarken 1080p çözünürlükte sabit 30 FPS deneyim sunarken Xbox One S hem sabit 30 FPS veremiyor hem de 900p çözünürlükte açabiliyor oyunu. Ondan Project Cars 2 oyununda 1080p çözünürlük veriyor fakat sabit 60 FPS veremiyor. PS4'ün hem fat kasası hem de Slim kasası sabit 60 FPS verebiliyor ve yarış oyunu gibi oyunlarda minik bir FPS düşmesi ile yapıcağınız tur süresine çok büyük etkileri olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı