Xbox One S Gamepad Değişim Süreci nasıl İşliyor?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, sahip olduğum Xbox One S'in gamepadi bozuldu. LB ve RB tuşları çalışmıyor. Bize e-posta gönderdiler ve ne yapmamızı söylediler biz de yapacağız fakat merak ettiğim şu, bize başkasının gamepadini tamir edip mi verecekler yoksa sıfır ürün mü verecekler? Ve bildiğim kadarıyla hangi renk vereceklerini seçebiliyoruz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sahip olduğum Xbox One S'in gamepadi bozuldu. LB ve RB tuşları çalışmıyor. Bize e-posta gönderdiler ve ne yapmamızı söylediler biz de yapacağız fakat merak ettiğim şu, bize başkasının gamepadini tamir edip mi verecekler yoksa sıfır ürün mü verecekler? Ve bildiğim kadarıyla hangi renk vereceklerini seçebiliyoruz değil mi?
Bundan 4 yıl önce ben benim eski olan gamepadi yeni nesil ile değiştirmişlerdi. Sanırsam bluetooth farkı ve renk farkı vardı. Bana renk sormamışlardı.

Ben de dün series s kolunu gönderdim. Yaklaşık kaç günde geri döner acaba hocam Türkiye garantili ürün ama nedense servis noktası İstanbul Maltepe'den Microsoft İrlanda'ya gidecek duruyor. Sizin tecrübenizde kaç günde geldi?

Yeni konular

Geri
Yukarı