Xbox One S gamepad ikinci el piyasası nasıldır?

330 liraya Xbox One S gamepad aldım. Kutusu ve faturası mevcut, tertemiz hatasız. Bunu 1-1.5 sene sonra aynı fiyata satabilir miyim? İkinci el piyasası nasıl?
Tabiki de satamazsınız.
Çünkü o tarihlere kadar farklı modelleri çıkacak ve raabet görmeyecek ve fiyatı düşecek.
Eğer bu düşünce ile aldıysanız keşke almadan sorsaydınız.
Hayırlı olsun demekten başka birşey mantıksız.

Tabii ki de satamazsınız.
Çünkü o tarihlere kadar farklı modelleri çıkacak ve raabet görmeyecek ve fiyatı düşecek.
Eğer bu düşünce ile aldıysanız keşke almadan sorsaydınız.
Hayırlı olsun demekten başka bir şey mantıksız.

8. nesil One S için biraz fazla acımasız bir yorum olmadı mı? Elbette her şeyin yenisi çıkıyor fakat ülke ekonomisi bu tür yeniliklere ayak uydurmak için bizleri zorluyor? Çoğu insanın bir gamepade vereceği para sınırının psikolojik olarak 300TL olduğunu düşünüyorum. F710 gamepad bile satılırken bunu ben bir sene sonra satamaz mıyım gerçekten?

Son düzenleyen: Moderatör:
8. nesil One S için biraz fazla acımasız bir yorum olmadı mı? Elbette her şeyin yenisi çıkıyor fakat ülke ekonomisi bu tür yeniliklere ayak uydurmak için bizleri zorluyor? Çoğu insanın bir gamepade vereceği para sınırının psikolojik olarak 300TL olduğunu düşünüyorum. F710 gamepad bile satılırken bunu ben bir sene sonra satamaz mıyım gerçekten?
Kesinlikle size her konuda katılıyorum orada hemfikir olalım ;)
Söylemek istediğim şey yani 330 tl ye aldığınızı 330 tl den değil de 230 ya da 250 tl den satabilirsiniz maayetin de söyledim.
İster istemez değer kaybedecek demek istedim.
Şuanda pc için joystick dendiğin de akla ilk gelen firmadır Microsoft ve o yüzden sadece değer kaybeder fakat yine satılmaya devam eder.

Kesinlikle size her konuda katılıyorum orada hemfikir olalım ;)
Söylemek istediğim şey yani 330 tl ye aldığınızı 330 tl den değil de 230 ya da 250 tl den satabilirsiniz maayetin de söyledim.
İster istemez değer kaybedecek demek istedim.
Şuanda pc için joystick dendiğin de akla ilk gelen firmadır Microsoft ve o yüzden sadece değer kaybeder fakat yine satılmaya devam eder.
Anladım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı