Xbox One S için farklı gamepadler için dönüştürücü tavsiyesi

276324

Hectopat
Makaleler
1
Başlıkta belirttiğim gibi, elimdeki uyumsuz gamepadleri çalıştırabileceğim dönüştürücü tavsiyesi istiyorum.

Klavye ve mouse için dönüştürücüler var. Bunlar da mevcut olan kumandayı bağlayarak dönüştürüyor. Gamepad için de denenebilir. Sizin zaten bir rehberiniz vardı. İsterseniz bunlarla uğraşmak yerine uygun fiyatlı olarak Dobe kollara bakabilirsiniz.

CronusMAX var bende, gayet memnunum. G27 yi G29 gibi gösterebilmek için almıştım. Aynı şekilde Klavye ve Mouse, diğer gamepadleri çalıştırabilme gibi kabiliyetleri var. Hatta hile hurdalı scriptlenmiş konfigürasyonlara kadar bulabiliyorsunuz programı üzerinden. Titan One adında aynı işi gören bir de alternatifi var.

CronusMAX var bende, gayet memnunum. G27 yi G29 gibi gösterebilmek için almıştım. Aynı şekilde Klavye ve Mouse, diğer gamepadleri çalıştırabilme gibi kabiliyetleri var. Hatta hile hurdalı scriptlenmiş konfigürasyonlara kadar bulabiliyorsunuz programı üzerinden. Titan One adında aynı işi gören bir de alternatifi var.
Ne kadara aldınız hocam? Biraz pahalı galiba.

Hocam onun parasına yeni kol alınır.

Klavye ve mouse için dönüştürücüler var. Bunlar da mevcut olan kumandayı bağlayarak dönüştürüyor. Gamepad için de denenebilir. Sizin zaten bir rehberiniz vardı. İsterseniz bunlarla uğraşmak yerine uygun fiyatlı olarak Dobe kollara bakabilirsiniz.
Hocam doğrudur, rehber hazırlamıştım. Fakat o rehber de pek sağlıklı çalışmadı gibi geldi bana. Ben kendim için bulduğum çözümleri diğer insanlara ulaştırmak için rehberller hazırlıyorum ama maalesef söz konusu rehber istediğim gibi çalışmadı. Bu yüzden dönüştürücü mantıklı olacaktır diye düşündüm.
Hocam bahsettiğiniz aletlerin fiyatına baktım da, o fiyatlara ben sıfır 2 tane gamepad alırım. Fiyatlar çok çok pahalı. 100-200 olsa neyse derdim ama 1000 TL diyor fiyata.

Hocam onun parasına yeni kol alınır.

Hocam doğrudur, rehber hazırlamıştım. Fakat o rehber de pek sağlıklı çalışmadı gibi geldi bana. Ben kendim için bulduğum çözümleri diğer insanlara ulaştırmak için rehberller hazırlıyorum ama maalesef söz konusu rehber istediğim gibi çalışmadı. Bu yüzden dönüştürücü mantıklı olacaktır diye düşündüm.

Hocam bahsettiğiniz aletlerin fiyatına baktım da, o fiyatlara ben sıfır 2 tane gamepad alırım. Fiyatlar çok çok pahalı. 100-200 olsa neyse derdim ama 1000 TL diyor fiyata.

:) Kusura bakmayın güncel fiyatına bakmamıştım. Her şey gibi o da uçmuş. 200₺ idi aldığımda. G29’a 2000₺ vermeyeyim de G27 ile devam edeyim diye almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman uygun fiyatlı olarak Dobe kollara bakabilirsiniz. Tam uyumlu. Tak ve çalıştır.

O zaman uygun fiyatlı olarak Dobe kollara bakabilirsiniz. Tam uyumlu. Tak ve çalıştır.
Sadece RB tuşu çalışmayan Xbox 1. nesil bir kol buldum. 150 TL gibi bir fiyatı var. Tamir ettirip kullanırım diyorum. Sizce tamir ücreti ne kadardır? Pek bi bilgim yok da benim.

Bu konuda tecrübeli sayılırım. Elimde 3 adet tamirli Xbox One kolu var. Örnek parçaları atıyorum. Dip butonu bulmak kolay ve ucuz bir parça. Bunlara basan tırnaklar da sıkıntı yapabiliyor. İçinden çıkana göre almak daha iyi olur. İşçilik olarak da ustaya göre değişir. Tahmimce 50 TL'den az almazlar.
TRY 5.58 40%OFF | 2 adet LB/RB omuz düğmesi tampon anahtarı onarım parçaları için Xbox One denetleyicisi için
TRY 7.58 10%OFF | YuXi 2 adet krom kaplama Thumbstick Accent yüzük Xbox One Elite denetleyici yedek parçaları
TRY 58.63 38%OFF | RETROMAX yedek LB RB tampon düğmesi tetik parçaları için Microsoft Xbox One denetleyici Xbox One Elite denetleyici
Başka problemi olmadığından emin olun derim. Bunlar maalesef kronik bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı