Xbox One S ile yayın yapılır mı?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Nisan mayıs gibi taşınacağız. Evdeki televizyon ve internet falan komple yenilenecek. Bende kendi biriktirdiğim parayla Xbox One S almak istiyorum param ikinci el olarak. 4K TV ile Discord'dan akıcı bir yayın yapabilir miyim? İnternet falanda değişeceği için 100 Mbps bir modem de alacağız.

Call of Duty Modern Warfare serileri
Cyberpunk 2077.
Minecraft.
GTA 5.

Bu oyunları oynayacağım. Arkadaşlar arasında yapacağım bir yayın olacak kendimizi eğlendirmek amaçlı yani profesyonel olarak değil.

Yani bu örnekte şöyle yardımcı olabilirim Discord'dan nasıl yayın yapacaksınız bir fikrim yok ama ben PS4 üzerinden Twitch yayını yapmaya kalktığımda çekilmez hale geliyordu ağırlığı cihazın. Bu arada internet değişiyor da upload önemli sizin için 100 download 5 upload olabilir dikkat edin buna.

Nisan mayıs gibi taşınacağız. Evdeki televizyon ve internet falan komple yenilenecek. Bende kendi biriktirdiğim parayla Xbox One S almak istiyorum param ikinci el olarak. 4K TV ile Discord'dan akıcı bir yayın yapabilir miyim? İnternet falanda değişeceği için 100 Mbps bir modem de alacağız.

Call of Duty Modern Warfare serileri
Cyberpunk 2077.
Minecraft.
GTA 5.

Bu oyunları oynayacağım. Arkadaşlar arasında yapacağım bir yayın olacak kendimizi eğlendirmek amaçlı yani profesyonel olarak değil.
Xbox One S alacağına ya vergileri bekle ya da yurt dışından Series S al. Ceevaba gelecek olursak Başka bir PC'yle yapacaksanız yayını olabilir ama diğer türlü olmaz.

Benim bildiğim kadarı ile Microsoft Store' de Discord uygulaması yok. Bunu bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Yani bu örnekte şöyle yardımcı olabilirim Discord'dan nasıl yayın yapacaksınız bir fikrim yok ama ben PS4 üzerinden Twitch yayını yapmaya kalktığımda çekilmez hale geliyordu ağırlığı cihazın. Bu arada internet değişiyor da upload önemli sizin için 100 download 5 upload olabilir dikkat edin buna.

Aslında bende bu konuda pek bir şey bilmiyorum. Bizim arkadaş Discord'dan GTA 5 yayını açıyordu PC üzerinden. Belki bende konsoldan açabilirim diye düşündüm.

One S yayın yapmak için kaliteli değil. 720p kalitesinde yayın yaparsınız. Aynı zamanda 4K TV'de One S çok iyi gözükmüyor. Bunun dışında yayın yapmak için 100 Mbps destekli bir modem değil upload hızı yüksek bir altyapı gerekiyor. Amacınız profesyonel değil sadece arkadaşlarla vakit geçirmek ise tabi ki en ucuz yol olacaktır.

Xbox One S alacağına ya vergileri bekle ya da yurt dışından series s al. Ceevaba gelecek olursak başka bir PC'yle yapacaksanız yayını olabilir ama diğer türlü olmaz.

Gürcistan sınırına çok yakınım. Normalde batumdan alma planım vardı ama sınırlar kapalı ve uzun süre açılacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı