Xbox One S ısınırsa bir şey olur mu?

Oyun Makinesi

Hectopat
Konsolun bulunduğu konum burası bencede pek iyi değil ama koyacak başka yer yoktu maalesef fifa 20 red dead redemption 2 gibi oyunları 90 dk oynadıktan sonra konsolun üstü çok ısınıyor bende korkumdan yanacak diye 90 dk olunca kapatıyorum acaba birşey olurmu rdr 2 de kaç saat oynatır ?

Dosya Ekleri

• 20201028_180831.jpg
    20201028_180831.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 147
Ne kadar ısındığına, ortam sıcaklığının nasıl olduğuna ve konsolun etrafının ne kadar açık olduğuna göre değişebilir. Ama bi' RDR2 oynadınız diye konsol hayatına küsemez.

Konsolun bulunduğu konum burası bence de pek iyi değil ama koyacak başka yer yoktu maalesef FIFA 20 Red Dead Redemption 2 gibi oyunları 90 dk oynadıktan sonra konsolun üstü çok ısınıyor bende korkumdan yanacak diye 90 dk olunca kapatıyorum acaba bir şey olur mu RDR 2'de kaç saat oynatır?

Kaç saat oynanır sorusunun net cevabı yoktur. Donanım ısınmaya başladığı zaman yaptığınız en doğrusu.

Hocam bende de var bazen pizza pişiriyorum ama sıkıntı olmuyor. Bu arada pizzanın lezzeti bir farklı oluyor.
Ben de de PlayStation 4 var. Üstünde dünden kalma lahmacunları pişiriyorum çıtır çıtır sanki dünküymüş gibi yapıyor.

Cihaz ısınırsa uyarı verir ve kapanmaya kadar gider. Anladığım kadarıyla sizin cihaz uyarı vermemiş. Termal macun normale göre daha çabuk kurur onun harici sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı