Xbox One S Kablosuz Gamepad Nasıldır?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, amcam Almanya'dan gelirken Xbox One S Wireless kol istedim. Bu resimdeki kolu almış. Bu nasıl, iyi midir? Bilgisayarda MotoGP, Forza Horizon 4 oynamak için istedim. Nasıl sizce?

received_434529105208201.jpeg

Dostum bildiğim kadarıyla bu model bir tane Wireless USB aparatı ile çalışıyor. Kullanırken gayet memnun kalırsın iyi bir kol ama bu modelde bilgisayara Bluetooth ile bağlayamıyorsun diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence o isteğe bağlı bir özellikti istersen normal BT de oluyordu.

Yok hocam, 2 seri gamepad var Xbox One serisi gamepadlerde. Bir tanesi dediğim sadece alıcı ile çalışan ilk seri olması lazım diğeri ise hem alıcı hem de BT ile çalışanlar. Ona dikkat etsin arkadaş. Bende 2. Seri olandan var sıkıntısız BT ile her cihazda çalışıyor.

Resime göre sanki ilk Xbox One kolu gibi duruyor. Kablo ile çalışır fakat Bluetooth ile olmaz. Kendi alıcı cihazı gerekir. Amcaniza sorun. Böyleyse yanında adaptör de getirsin. Orada daha uygun olur. İlk kollar daha sağlam. Alıcı ile de verimli çalışır. Elimde 3 adet tamirli Xbox kolu var. Buradan biliyorum.

Resme göre sanki ilk Xbox One kolu gibi duruyor. Kablo ile çalışır fakat Bluetooth ile olmaz. Kendi alıcı cihazı gerekir. Amcaniza sorun. Böyleyse yanında adaptör de getirsin. Orada daha uygun olur. İlk kollar daha sağlam. Alıcı ile de verimli çalışır. Elimde 3 adet tamirli Xbox kolu var. Buradan biliyorum.

Bugün uçağa bindi ya deme ihtimalim kalmadı Türkiye'de ne kadardır kabloları?

Kablo pahalı değil. Sonuçta data aktarım özelliği olan Micro USB kablo ile çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı