Xbox One S kontrolcünün pili 3-4 günde bitiyor

crodaniex

Femtopat
Daha fazla  
Yeni Xbox One S sahibiyim kontorlcüme Duracell pil aldım fakat 3-4 günde bitti. Normal midir? Şimdiden teşekkürler.

Normal değil. Çok oynasanız bile normal değil. Ben genelde 25-40 gün arası pil değiştiriyorum. (Her gün 2-3 saat oyun ile) Hatta bu aralar pek oynayamadığım için 2 ay civarı oldu, hala aynı piller duruyor.

Şarjlı pil alın. Ben kendim kullanıyorum. 3-4 gün gayet normal özellikle titreşim açık kullanıyorsanız. Ayrıca pil olarak aşağıdaki ürünü öneririm.

Normal değil. Çok oynasanız bile normal değil. Ben genelde 25-40 gün arası pil değiştiriyorum. (Her gün 2-3 saat oyun ile) Hatta bu aralar pek oynayamadığım için 2 ay civarı oldu, hala aynı piller duruyor.

Sizin de kullanım süreleriniz normal değilmiş ki maşallah.😄 Gerçi az kullanıyormuşsunuz ama titreşim de kapalı olsa bile çok uzun. Kullandığınız piller kaç MAH acaba?

Sizin de kullanım süreleriniz normal değilmiş ki maşallah.😄 Gerçi az kullanıyormuşsunuz ama titreşim de kapalı olsa bile çok uzun. Kullandığınız piller kaç MAH acaba?
A101 pili. Alkali pil bunlar. 6+2 şeklinde satılıyordu sanırım. Titreşim açık olur bende. :) Çok oynama şansım olmuyor ama 2-3 günde de bitmemeli. Deli gibi oynayan adamın en azından 1 haftası vardır pillerle diye düşünüyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı