Xbox One S kumandası pili için şarj aleti gerekli mi?

WronzG

Hectopat
Bugün BİM'de Duracell şarj edilebilir pil ve şarj cihazı gördüm.
Xbox One S kumandası için sadece pili alıp şarj ediliyor mu yoksa şarj cihazını da alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün BİM'de Duracell şarj edilebilir pil ve şarj cihazı gördüm.
Xbox One S kumandası için sadece pili alıp şarj ediliyor mu yoksa şarj cihazını da alınır mı?
Al gitsin. 4 lü şarj edilebilir duracell pil al 2 tanesini tak diğer 2 si şarj olsun böyle döngü yap zaten duracell kaliteli bi marka.
Sana garanti verebilirim bende xbox 360 oyun kumandasında kullanıyordum hiç sorun yaşamadım. tekrar tekrar (hele ki şu karantina günlerinde) pil satın almaya değmez

Al gitsin. 4 lü şarj edilebilir duracell pil al 2 tanesini tak diğer 2 si şarj olsun böyle döngü yap zaten duracell kaliteli bi marka.
Sana garanti verebilirim bende xbox 360 oyun kumandasında kullanıyordum hiç sorun yaşamadım. tekrar tekrar (hele ki şu karantina günlerinde) pil satın almaya değmez
şarj cihazını aldım. Pilleri şarj ettim ama şarjdan çıkardığımda piller ısınmıştı, bu normal değil mi?
uzun süre takılı kalınca bişey olur mu

@WronzG
Pillerin şarj olurken belli bir miktar ısınması normal. Bazı şarj aletleri pil dolunca otomatik olarak duruyor ama sizin şarj aletinde böyle bir ozellik yoksa dolduktan sonra uzun süre şarja takılı bekletmeyin bence.

Şarj cihazını aldım. Pilleri şarj ettim ama şarjdan çıkardığımda piller ısınmıştı, bu normal değil mi?
Uzun süre takılı kalınca bir şey olur mu?

Yok kardeş bir şey olmuyor. Sonuçta içine elektrik girmekte ondan dolayı bir ısınma yaşanır eğer çok ısındı diyorsan belki ilk şarj etmeden dolayıdır. Ben de ilk kullandığımda hafif ısınıyordu. Almakta iyi ettin bence güle güle kullan inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı