Xbox One S mi yoksa bilgisayarı yükseltmek mi?

PaPaZ2025

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda bilgisayara ya ekran kartı ile işlemci yükseltmesi yapacağım ya da bunun yerine konsol alacağım. Yapacağım yükseltme büyük ihtimal i7 3770 ve 1050 Ti olacak. Daha önce hiç konsolum olmadı ve şu aralar çıkan God of War: Ragnarök oyununu oynamak istiyorum ama o da sadece PlayStation platformunda oynanıyor. Xbox'u Game Pass'e göre tercih ediyorum. Sizin fikriniz nedir?

Bence PC yükselt çünkü PC'de oyunlara ulaşman daha rahat ve Game Pass PC sürümüde var ayrıca kol da alabilirsin ekstra.

FreezyN

Hectopat
Hocam ben Xbox One S deneyimledik ve açıkçası GTA Online gibi oyunlarda kasma hissediyorsdum ve ara sıra takılmalar oluyor bir de HDMI sorunumu bilmiyorum ama kullanırken bazen renkli noktalar çıkıyordu. Alınacaksa ya PC ya da xbox series/ PS.

Mr.DarkTech

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3050 8x2 16GB 3000Mhz RAM
Hocam bütçeniz yok anladığım kadarı ile.
Tavsiyem uygun fiyata temiz 1 kollu oyunsuz ps4 slim satın alıp yanına yıllık psn plus deluxe yada extra almanız.
Not: Xbox one s ps4 konsolundan güçsüz bir cihaz.
@Heisenburger @Ozannasrullayev

Ryuji Aisaka

Decipat
Daha fazla  
Günlük işler için ideal o zaman. Konsol alınabilir fakat sizin yerinizde olsam PS4 Slim gibi bir cihaza yönelirdim. Yıllık PS Plus alırsınız, rahat rahat PS klasiklerini oynarsınız.

One S'de oyun kıtlığı çekersiniz diye düşünüyorum.

PS4 ölü cihaz artık :) Series S aynı fiyata bulunabiliyor 2.el konsol pazarında.

Yukarı