Xbox One S Tom Clancy's Breakpoint FPS düşüklüğü

6MSahin1

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 hafta önce 2.el yaklaşık 2 senelik bir cihaz aldım çift kollu açılmamış. FIFA 22, Forza Horizon 5 gibi oyunlarda FPS sorunu yaşamıyorum ancak Tom Clancy's Breakpoint oyununa ilk girdiğimde 30 FPS alıyorum ancak belli bir süre zarfından sonra Xbox'ta ısınmayla birlikte bir 15-20FPS gibi oyunda kasılmalar meydana geliyor ancak aynı süre zarfında diğer oyunlarda bu yaşanmıyor. BenQ RL2240 monitör ile birlikte kullanıyorum ayarları da HDMI seçip 1080 ve 60 Hz seçiyorum Xbox kablomda orijinal high speed ibaresi bulunuyor. Acaba diyorum açılmamış olduğu için ısı macunu ve fanları toz toprak içinde midir o yüzden mi ısınması ve hafif bir çızıltı gibi bir ses var? 150 lira istiyor bakımına tamirciler önerisi olan varsa veya bu durumu yaşayan bilgilendirirse sevinirim teşekkürler.
Ayrıca bu işlemleri yapıp konsolunda performans artışı yaşayanlar da yazabilirse sevinirim.

One S performans olarak PS4'den geride olduğu için belirli oyunlarda performans sorunu yaşatabiliyor hocam Forza falan Xbox özel oyunu olduğu için sorun yok ama Tom Clancy's oyununda olabilir.

One S performans olarak PS4'den geride olduğu için belirli oyunlarda performans sorunu yaşatabiliyor hocam Forza falan Xbox özel oyunu olduğu için sorun yok ama Tom Clancy's oyununda olabilir.

Hocam PS4 Slim vardı sattım onu 0 almıştım onda FPS sorunu yoktu haliyle macunu fanı vs temizdi sıfır olduğu için :D oyun içinde 30 FPS zaten sabit olması gerekiyor PS4 Pro'dan düşük o da afaki bir durumda değil yani :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır Xbox One kullanıyorum. Bu oyunu oynamadım. Oyunda optimizasyon sorunu da olabilir. Fazla takılmayın derim. Normalde sıkıntı yoksa kullanmaya devam edin. Her zaman sıkıntı olursa bakım yaptırabilirsiniz.

Uzun zamandır Xbox One kullanıyorum. Bu oyunu oynamadım. Oyunda optimizasyon sorunu da olabilir. Fazla takılmayın derim. Normalde sıkıntı yoksa kullanmaya devam edin. Her zaman sıkıntı olursa bakım yaptırabilirsiniz.

Şöyle aynı seride birlikte oyun oynadığımız arkadaşlarım ile onlarda bu sorun yok. Ben Xbox'ı açtığımda normal 30FPS alıyorum daha sonrasında 15-20'lere geriliyor çünkü gözle görülür sağa sola çevirmelerde kasılmalar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı