Xbox One S vs PS4 Slim

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Xbox One S vs PS4 Slim. Full HD(1920×1080) TV sahibi biri için One S mı, PS4 Slim mi? Xbox One S fiyatları daha ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox One S'de AC Odyssey'i baştan sonra bitirdim birçok oyun sarmadı grafik kalitesi olarak sınıfta kalıyor PS4 bir tık daha güçlü One S'den ve exc oyunları var bir sürü ve oyunları daha çok bulunuyor ucuz ve takas yapma şansın var ve Gamepass diye gelecek arkadaşlar sizi bilmiyorum ama Gamepass'de oynancak çok çok az güzel oyun var bence.
Bende bir soru sorabilir miyim? Konuyu bulmuşken konu açmayım sizce 2.el PS4 Pro'mu yoksa sıfır PS4 Slim'mi.

4K TV varsa ve fiyatı makulse evet PS4 Pro alın 4K TV yoksa Slim alın.

Xbox One S'de AC Odyssey'i baştan sonra bitirdim birçok oyun sarmadı grafik kalitesi olarak sınıfta kalıyor PS4 bir tık daha güçlü One S'den ve exc oyunları var bir sürü ve oyunları daha çok bulunuyor ucuz ve takas yapma şansın var ve Gamepass diye gelecek arkadaşlar sizi bilmiyorum ama Gamepass'de oynancak çok çok az güzel oyun var bence.

4K TV varsa ve fiyatı makulse evet PS4 Pro alın 4K TV yoksa Slim alın.

4K TV var peki sizce 3.500 lira yanında da God of War 1 tane de DualShock bu fiyat pahalı mıdır?

Bende aynı konuyu merak ediyorum. Biz yakında 55 inç ve 4K televizyon alacağız. Sizce ikinci elden PS4 Slim mi almalıyım yoksa Xbox One S mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı