Xbox One S vs Xbox One + Asus Laptop

Xbox One vs Xbox One S

• Oy verenlerin toplamı
    12

Emre Koca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün vatanda gezerken çok güzel bir kampanya buldum iki kampanya.
Xbox One alırsak yanına 2500 TL'lik bir Asus Laptop hediye ediyor bir kampanya ise Xbox One S ve yanında FIFA 17. 500 GB modeli Xbox One 500 GB bu arada. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirini almak zorunda değilsiniz [emoji85] Xbox one s + Fifa 17 diyorum. O notebook 1200 lira etmez.

Hiçbirini almak zorunda değilsiniz [emoji85] Xbox one s + Fifa 17 diyorum. O notebook 1200 lira etmez.
Biraz ayrıntıya gireyim:
xbox one > Bence değeri 700-800 lira eder. Buna para verilmez.
Yanında verdikleri "notebookcuk"> 5 para etmez MICROSOFT XBOX ONE 500GB KONSOL nette verdikleri gibidir o da.
Sonuç olarak kağıt üstünde 700-800 liralık bir malı 1250 liraya almış olursunuz. Ben yapsaydım bu alışverişi; 1250 lirayı çöpe atıp işe yaramaz iki sıfır hurdaya sahip olurdum. Bu aralar o mağazadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Biraz ayrıntıya gireyim:
xbox one > Bence değeri 700-800 lira eder. Buna para verilmez.
Yanında verdikleri "notebookcuk"> 5 para etmez MICROSOFT XBOX ONE 500GB KONSOL nette verdikleri gibidir o da.
Sonuç olarak kağıt üstünde 700-800 liralık bir malı 1250 liraya almış olursunuz. Ben yapsaydım bu alışverişi; 1250 lirayı çöpe atıp işe yaramaz iki sıfır hurdaya sahip olurdum. Bu aralar o mağazadan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Vatana gidip test ettim laptopu hiç güzel değildi cs 1.6 da en fazla 60 fps civarı bir fps değeri gördüm tercihiniz için teşekkür ederim xbox one s aldım ve gayette mutlu bir şekilde fifa 17 oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı