Xbox One S vs Xbox One X

Aslında gayet yeterli bir konsolunuz var. PS'den mi sıkıldınız? Yoksa PS5 beklemenizi önereceğim. Eğer Xbox'a geçmek istiyorum derseniz One X modelini öneririm. Çünkü gerçek 4K 60 FPS gerçekten çok etkileyici bir deneyim sunar.

Xbox ve PS arasındaki bence en belirgin fark; exclusive oyunlar ve gamepadler. Şahsen Xbox'ın gamepad'ini daha çok seviyorum fakat exclusive oyunlar için de PS daha yakın geliyor.

Burada PS'den Xbox'a geçiş isteğinizin hangi sebeple olduğunu da belirtirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz. Ama ben yine de soruyu cevapsız bırakmamak adına şöyle bir yorumda bulunayım;

PS4 Slim, Xbox One S modeline denk.
PS4 Slim'den Xbox tarafına sadece Xbox'ın exclusive oyunları için geçiş yapmak istiyorsanız ekonomik açıdan bakarak One S almanızı tavsiye ederim. Bu geçişi doğal 4K ve 60fps deneyimi ile yapmak istiyorsanız One X daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı