Xbox One S vs Xbox360 Gamepad

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
One kontrolcüsü-nü denemedim. Ama 360 hiç beğenmiyorum. Bir çok insan DualShock 3'ten daha iyi olduğunu söyler ama katılmıyorum. Veya bendeki sıkıntılı. Hiç hassas değil. Oyunların ayarlarından en düşüğe getirmeme rağmen hassas değil. DualShock 3 ve 4'te o hassaslığı alabiliyorum ama 360 kontrolcüsü ile alamıyorum. Veya dediğim gibi bendeki sıkıntılı. Ayrıca yanında bir algılayıcı daha almanız lazım 360 kontrolcüsü alacaksanız. O da spotçularda 40 TL civarında.

Linkini attığınız Xbox 360 kontrolcüsü orijinal değil. Yan sanayi. One S olanı tavsiye ederim. Xbox 360 olanının orijinal olanını bulursanız, o da alınabilir. Ama yan sanayi ürünleri tavsiye etmem.

Kablosuz istiyorsanız da One S olanı alın keyfinize bakın. 360 olanı alıp, bir de ek adaptör ile falan uğraşmayın. Öyle yapınca fiyatı da artıyor zaten. One S olan da kablo ile kullanılabiliyor isteğe göre.

Linkini attığınız Xbox 360 kontrolcüsü orijinal değil. Yan sanayi. One S olanı tavsiye ederim. Xbox 360 olanının orijinal olanını bulursanız, o da alınabilir. Ama yan sanayi ürünleri tavsiye etmem.

Kablosuz istiyorsanız da One S olanı alın keyfinize bakın. 360 olanı alıp, bir de ek adaptör ile falan uğraşmayın. Öyle yapınca fiyatı da artıyor zaten. One S olan da kablo ile kullanılabiliyor isteğe göre.
Sizce aradaki 100 tl farka değer mi

İki ürünü de aktif olarak kullanıyorum. Sadece FIFA oynamak için olacaksa, farka değmez ama genel olarak kullanılacaksa değer. Ayrıca bunu orijinal Xbox 360 kontrolcüsü için söylüyorum. Linkteki gibi muadil olanı almayın.

İki ürünü de aktif olarak kullanıyorum. Sadece FIFA oynamak için olacaksa, farka değmez ama genel olarak kullanılacaksa değer. Ayrıca bunu orijinal Xbox 360 kontrolcüsü için söylüyorum. Linkteki gibi muadil olanı almayın.
Witcher3, Rocket League gibi oyunları da oynamayı düşünüyorum. Bunlar için değer diyorsanız almayı düşünüyorum.

Genel olarak birinin yapıp da diğerinin yapamadığı hiç bir şey yok. One S olanın tetik tuşları, yani RT ve LT tuşları daha hassas ve kontrolcü de genel olarak fiyatı ve çıkış yılıyla doğru orantılı olarak daha gelişmiş diyebiliriz. Orijinal 360 kontrolcüsünü uygun fiyata bulursanız, o da sizi memnun edecektir. Ama orijinalini bulmak zor olduğu için One S olanı alıp rahat edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı