Xbox One S Wireless vs Sony Dualshock 4 V2

Hocam bende xbox one s kontrolcüsünü kullanıyorum da bir sorunum var; pil işini nasıl hallediyorsun acaba? İçinden duracell pil çıktı 4-5 gün anca gitti. Günde 7 ila 11 saat oynuyorum, baya pil alamam gerekecekmiş gibi duruyor. Siz nasıl hallediyorsunuz?
Şarj edilebilir pil kullanın.

Pillerin bu kadar çabuk bitmesi normal değil mi? Benim oynama sürem ile karşılaştırınca normal sanırım. Bir sıkıntı var diye korkuyorum kontrolcü de?
Ben sizinle karşılaştırınca kolu neredeyse kullanmıyorum yani öyle diyeyim. Günde ortalama 1 saat oynuyorum ben. :D Ama bu kadar çok kullanıyorsanız bence normal.

Şarj edilebilir pil kullanın.
Bu mantıklı bir çözüm. 4lü şarj edilebilir pil alın, 2si şarjdayken 2sini kullanırsınız. Bitince de hiç beklemeden direk değiştirirsiniz.

Ben sizinle karşılaştırınca kolu neredeyse kullanmıyorum yani öyle diyeyim. Günde ortalama 1 saat oynuyorum ben. :D Ama bu kadar çok kullanıyorsanız bence normal.

Bu mantıklı bir çözüm. 4lü şarj edilebilir pil alın, 2si şarjdayken 2sini kullanırsınız. Bitince de hiç beklemeden direk değiştirirsiniz.
Nereden ve hangi şarj aletini alsam işimi görür acaba? Kaliteli ve uzun ömürlü olsa çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı