Xbox One S'da Rainbow Six: Siege klavye ve fare destekler mi?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, bir Xbox One S sahibiyim ve cihazıma Rainbow Six: Siege indirdim; klavye ve fare takıp oynamak istiyorum. Rainbow Six: Siege klavye ve fare destekler mi; desteklerse bir ayar yapmam gerekir mi?

Arkadaşlar merhaba, bir Xbox One S sahibiyim ve cihazıma Rainbow Six: Siege indirdim; klavye ve fare takıp oynamak istiyorum. Rainbow Six: Siege klavye ve fare destekler mi; desteklerse bir ayar yapmam gerekir mi?

Ekstra bir aparatla yapabiliyorsun ama yapma. Oyun resmi olarak desteklemediği için üstünlük elde ediyorsun ve insanların hakkına girmiş oluyorsun.

Dönüştürücü aparatlar ile yapılabilir. Fakat mouse olayı PC gibi olmuyor. Ban yeme riski de var. Asla PC gibi olmaz.

Dönüştürücü aparatlar ile yapılabilir. Fakat mouse olayı PC gibi olmuyor. Ban yeme riski de var. Asla PC gibi olmaz.

Kötü olan şu ki ban yeme riski yok. Çünkü o alet kumandayı simüle ediyor. Oyunların da USB Portlarına erişimi olmadığı için fark edemiyorlar maalesef :( Ama çok bariz anlaşılıyor klavye ve fare kullandığınız.

@mustaine, biliyorum hocam. PS4 ile Ban yiyenler olmuş. Bunun için söyledim. Çeşitli aparatlar var. Bunlar zaten orijinal kol olmadan çalışmıyor. Mouse olayı zaten PC gibi değil. Yine de şansı az olur.

@mustaine, biliyorum hocam. PS4 ile Ban yiyenler olmuş. Bunun için söyledim. Çeşitli aparatlar var. Bunlar zaten orijinal kol olmadan çalışmıyor. Mouse olayı zaten PC gibi değil. Yine de şansı az olur.

Gecikmesi var diye duydum hocam. R6 gibi bir oyunu gecikmeyle oynamak sizi hayattan bezdirebilir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı