XBOX One Series X Tasarımı

Bakalım bir de PS 5 gelsin de görelim ben şahsen dik kutu şeklinde konsolu beğenmedim çoğumuzun kullandığı TV ünitelerine uymaz adamlar laptoplara onca teknoloji yerleştiriyor bunlar bahane ile yok güç kaynağı varmış yok CPU varmış becerememişler bence 😅

Bakalım bir de PS 5 gelsin de görelim ben şahsen dik kutu şeklinde konsolu beğenmedim çoğumuzun kullandığı TV ünitelerine uymaz adamlar laptoplara onca teknoloji yerleştiriyor bunlar bahane ile yok güç kaynağı varmış yok CPU varmış becerememişler bence 😅

Peki sence neden laptoplar masaüstüne göre çok pahalı biliyor musun çünku büyük bir gücü ufak şeylere sigdiriyorlar bu da çok masraflıdır üstün mühendislik ve işletim maliyeti dediğin şeyi Xbox series X'te yapabilir fakat sonra ağlama fiyatlar niye 10000 TL diye.

Hocam ilk Xbox One büyüktü rakibi daha kibar yapılıydı fiyat olarak ta aynıydı tabii ki bilgisayar teknolojisi farklı ben fikrimi söyledim adamların tasarımını beğenmedim daha güzel yapılabilir ince yaygın şık tasarım daha iyi olur ilk One kaba olduğu için zaten PSnin öne geçmesinde etkenlerden biri oldu sonra s model geldi ama nafile gene yenildiler bakalım bir de PS 5 tasarımı gelsin ben fikrimi söylüyorum arkadaşlar kızgın ifade bırakıyor neyin kafası bu herkes fikrini söyler biraz saygı olsun.

Hocam ilk Xbox One büyüktü rakibi daha kibar yapılıydı fiyat olarak ta aynıydı tabii ki bilgisayar teknolojisi farklı ben fikrimi söyledim adamların tasarımını beğenmedim daha güzel yapılabilir ince yaygın şık tasarım daha iyi olur ilk One kaba olduğu için zaten PSN'in öne geçmesinde etkenlerden biri oldu sonra s model geldi ama nafile gene yenildiler bakalım bir de PS 5 tasarımı gelsin ben fikrimi söylüyorum arkadaşlar kızgın ifade bırakıyor neyin kafası bu herkes fikrini söyler biraz saygı olsun.

Biraz küstahça konuştun dostum ondan dolayı evet PS 4'ün tasarımı gerçekten çok şıktı fakat çok sorunluydu çok ısınan bir cihaz dı ve çok gürtülüydü ama Xbox One'nin de böyle sorunlar olmadi sebebi ise büyük ve çok havalandırılması olmasıdır PS5 Xbox series X'ten daha güçsüz geliyor muhtemelen sebebi yaptıkları tasarımda gereken hava akışı Xbox X kadar olmicağı içindir.

Dostum bir kere ben küstah değilim fikrimi söyledim ben ülkemizde hiç Xbox cafe duymadım hep play station cafe var sesli çalışıyorlar doğru ama cihazlar sonuçta milyonlara hizmet veriyorlar ben Xbox kullanıcısıyım özenle kullandığım halde Gamepadler umdugumdan daha çabuk arıza verdiler 2 Gamepad ile aldım arizalandilar bir tane daha aldım o da arızalandı düşün ki ben özenle kullanıyordum tamir bile ettirdim gene arızalandı şimdi 2 adet horipad Pro Gamepad kablolu kullanıyorum ve memnunum hori bir Sony firmasıdır dual Shocklar bir sürü insana hizmet veriyorlar gene bile bizimkilerden daha dayanıklıdır ki benim akrabalarım ve arkadaşlarım benden çok daha fazla oyun oynadıkları halde dual Shocklar daha dayanıklı çıktı ben fikrimi yaşadıklarımı belirtiyorum ve herkese saygım var senide saygıya davet ediyorum.

9
Dostum bir kere ben küstah değilim fikrimi söyledim ben ülkemizde hiç Xbox Cafe duymadım hep play station Cafe var sesli çalışıyorlar doğru ama cihazlar sonuçta milyonlara hizmet veriyorlar ben Xbox kullanıcısıyım özenle kullandığım halde Gamepad'ler umdugumdan daha çabuk arıza verdiler 2 Gamepad ile aldım arizalandilar bir tane daha aldım o da arızalandı düşün ki ben özenle kullanıyordum tamir bile ettirdim gene arızalandı şimdi 2 adet horipad Pro Gamepad kablolu kullanıyorum ve memnunum hori bir Sony firmasıdır Dual shocklar bir sürü insana hizmet veriyorlar gene bile bizimkilerden daha dayanıklıdır ki benim akrabalarım ve arkadaşlarım benden çok daha fazla oyun oynadıkları halde Dual shocklar daha dayanıklı çıktı ben fikrimi yaşadıklarımı belirtiyorum ve herkese saygım var seni de saygıya davet ediyorum.

Öncelikle neden konuyu uçurdun böyle anlamadim kol ne alaka ki konumuz bu değil mantıklı bir örnek de değil ayrıca sana ben küstah demedim biraz küstahça konuştun dedim dediklerimi iyi oku bence sana saygısızlık ta yapmadım ayrıca o senin şanssızlığın bende Xbox One kulandım 1.
5 Yıl benim başıma böyle bir şey gelmedi ayrıca Dualshock 4 genel itibarı ile daha çok bozulur sebebi ise bataryanın ömrü bitiyor genelikle.

Vallahi konu dağıldığı kusura bakmayın inşallah hayırlısı ile uygun fiyattan gelir. Rekabetten her zaman için bizler karlı çıkarız inşallah saygılarımla. 🤗

Yeni konular

Geri
Yukarı