Xbox One ve Xbox One S farkları nelerdir?

Yavuzthegreat

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar.
Elimde ki ekran kartını satıp üzerine biraz ekleyip oyun konsolu alma fikri sardı beni.
Konsolu ikinci el almayı düşünüyorum ve ekran kartım satılırsa çıkabileceğim maximum bütçe 1700'e kadar olacak.
Xbox Game Pass ayrıcalığından faydalanıp, sabit oyun performansı istediğim için konsola geçmek istedim ama gördüm ki farklı modeller var.
Başlıkta belirttiğim modeller arasında ne farklar var? 2021 yılında bu modellerden herhangi biri alınır mı? Temiz bulduğum bir "One" modelini alabilir miyim, illa One S olmak zorunda mı?
(1080p TV ve monitör üzerinden oynamayı düşünüyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Elimde ki ekran kartını satıp üzerine biraz ekleyip oyun konsolu alma fikri sardı beni.
Konsolu ikinci el almayı düşünüyorum ve ekran kartım satılırsa çıkabileceğim maximum bütçe 1700'e kadar olacak.
Xbox Game Pass ayrıcalığından faydalanıp, sabit oyun performansı istediğim için konsola geçmek istedim ama gördüm ki farklı modeller var.
Başlıkta belirttiğim modeller arasında ne farklar var? 2021 yılında bu modellerden herhangi biri alınır mı? Temiz bulduğum bir "One" modelini alabilir miyim, illa One S olmak zorunda mı?
(1080p TV ve monitör üzerinden oynamayı düşünüyorum)

Sakın One alma One S al One bitti artık çok kötü bir konsol Xbox One S al 2. el bir de Game Pass ohh misss ama sakın Xbox One alma Xbox One S al.

Hocam One S yerine Series X alın 4500 TL niz varsa Series X alın yanına da Cyberpunk geliyor ne güzel Series S de var oda 3500 lira hem daha güncel.

Adam 2. el alacağım diyor series i hiç alamaz.

Hocam almasın bence 1 2 ay daha sıksa dişini yeni nesil hem daha iyi olur.

Vallahi kanka bence Series S ben hem Series S almak hem de PS4 Pro almayı düşünüyorum video çekmeyi hedefliyorum yayın yapmayı falan.
ben xbox one x ile series s arasında çok kararsız kalmıştım ama sanırım series s daha iyi

Hocam almasın bence 1 2 ay daha sıksa dişini yeni nesil hem daha iyi olur.
Hocam üniversite okuyorum ve dgs sınavına hazırlanacağım, açıkcası sabit bir gelirim olmadığı için şuan elimden tek gelen ekran kartımı 900-1000 lira seviyesinde satıp bu aylık bursu üstüne eklemem dahiliye ikinci el ''xbox one'' veya ''xbox one s'' alabilmek. Maalesef 1700 limitinin daha üstüne çıkamayacağım.

Geri
Yukarı