Xbox One vs One S

Arvis

Hectopat
Daha fazla  
Xbox alma ihtimalim var fakat One S ile One arasında kaldım. One S daha iyi, biliyorum fakat One daha ucuza geliyor. Ses benim için önemli olmaz. Zaten oyun oynarken oyuna odaklanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
S modeli daha güncel bir cihaz. Normal One ile aynı CPU, GPU ve RAM kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Sürücülü olan S modellerde ise 4K Blu-ray sürücüsü var. 4K film oynatabiliyor. 4K oyun desteği ise yok.

S modeli daha güncel bir cihaz. Normal One ile aynı CPU, GPU ve RAM kullanıyor. S modelinde ufak bir hız aşırtma var. Sürücülü olan s modellerde ise 4K Blu-ray sürücüsü var. 4K film oynatabiliyor. 4K oyun desteği ise yok.

Series S almak istemiyorum hem alanı çok az hem de Blu-ray desteklemiyor Series X almak istiyorum fakat ona da param yetmiyor One ve One S arasında kaldım One almakta benim için pek sorun olmaz çünkü boyutu ve sesi beni pek rahatsız etmek fakat performansı One S'a göre daha kötü One S de almak isterim ama biraz daha biriktirmem lazım para ve ben biriktirene kadar artma ihtimali çok yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Series S almak istemiyorum hem alanı çok az hem de Blu-ray desteklemiyor Series X almak istiyorum fakat ona da param yetmiyor One ve One S arasında kaldım One almakta benim için pek sorun olmaz çünkü boyutu ve sesi beni pek rahatsız etmek fakat performansı One S'a göre daha kötü One S de almak isterim ama biraz daha biriktirmem lazım para ve ben biriktirene kadar artma ihtimali çok yüksek.
One'da fan sesi yok. İkisi arasında performans olarak fark da göremedim diyebilirim. İki cihazı da aynı TV'de yan yana açtım. S daha güncel bir cihaz. Temiz One da bulabilirseniz alabilirsiniz. S'de çalışıp da One'da çalışmayan bir oyun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı