Xbox One X alınır mı?

• Konuyu başlatan eep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 905

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,

İnternet üzerinden bir Xbox One X ilanı buldum. Ama:
-Cihaz çok tozlu.
-1sene garantisi kalmış.
-2500TL.
-Üstünde jelatin olduğu iddia ediliyor(tam anlaşılmıyor jelatinin olup olmadığı)
-Hiçbir oyunu yok.
Sizce alınır mı?
(İlandan buraya fotoğraf eklesem sıkıntı olur mu?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

-Cihaz çok tozlu.
-1sene garantisi kalmış.
-2500TL.
-Üstünde jelatin olduğu iddia ediliyor(tam anlaşılmıyor jelatinin olup olmadığı)
-Hiçbir oyunu yok.
Sizce alınır mı?

Garantisi varsa her türlü alınır. İçini de temizlersin miss gibi olur.

Alınır hocam. Jelatin varsa, zaten çok toz tutar. Bazı takıntılı arkadaşlar sökmüyor.

Selamlar,

-Cihaz çok tozlu.
-1sene garantisi kalmış.
-2500TL.
-Hiçbir oyunu yok.
Sizce alınır mı?

Sen bence al garantiye gönder kolları falan yenisini göndersinler ben konsolu yeniledim kumandaları da garanti bitmeden hatta arıza oldu tekrar birini değiştirdim.

Alınır hocam. Jelatin varsa, zaten çok toz tutar. Bazı takıntılı arkadaşlar sökmüyor.

Konu ile alakasız ama cidden var kendi şahsi babam araba aldı birkaç ay bu araçtaki multimedyada jelatinini falan çıkarmadı var ama bazıları açırı fazla gereksiz jelatinleride çıkarmıyor yeni gibi dursun satarsam fazla apraya satarım düşüncesine kapılıyorlar.

One X de tozun pek içeri gireceğini sanmıyorum. Bende kullanıyorum aynı konsolu konsol siyah oldugu için üstü toz tutuyor fanları yanda ama konsolun. Toz taneleri havadan asağıya doğru salınım yaptığı için yan taraftan pek toz gireceğini sanmıyorum ama :D.

Konuyla alakasız ama size bir sorum olacak. Xbox One S sahibiyim kontrolcünün sol analoğu hafif içeri göçtü garantiye göndersem düzeltilir mi? Kullanıcı hatası değil zamanla olmuş bir bozulma ama garanti dışında kalır mı?

Geri
Yukarı