Xbox One X alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size bu konu hakkında birkaç soru sormak istiyorum.
1-Kaç yıl güncel oyunları oynatır (örneğin: GTA 6'yı oynatabilir mi?)
2-Desteği hemen kesilir mi?
Almak istediğim konsol: MICROSOFT XBOX ONE X 1 TB + CYBERPUNK 2077 LIMITED EDT. OYUN KONSOLU - Vatan Bilgisayar.
Kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler😊
Konsol tasarımı ve kol tasarımları inanılmaz güzel. Ama fiyatı kesinlikle hak etmiyor. Benim nacizane fikrim biraz daha bekleyip Xbox ve Playstation'ın Türkiye fiyatlarını öğrenme yönünde olacaktır.

1. Konsolların genel olarak ömürleri 8-9 yıldır, kaldı ki PS4 Pro'dan bile daha iyi bir konsoldan söz ediyoruz. Yani GTA 6'yı bile oynatacaktır diye düşünüyorum.
2. Konsolların desteği hemen kesilmez.
Eğer vaktiniz var ise eylül ayını beklemenizi öneririm, PS 5 ve Series X çıktığı zaman fiyatlar düşecektir. Elinizdeki parayı altına vb. yatırın ki değer kaybetmesin, gerçi Cyberpunk 2077 temalı olması bile şu an almak için bir sebep :) Tabii karar sizin.

1. Konsolların genel olarak ömürleri 8-9 yıldır, kaldı ki PS4 Pro'dan bile daha iyi bir konsoldan söz ediyoruz. Yani GTA 6'yı bile oynatacaktır diye düşünüyorum.
2. Konsolların desteği hemen kesilmez.
Eğer vaktiniz var ise eylül ayını beklemenizi öneririm, PS 5 ve Series X çıktığı zaman fiyatlar düşecektir. Elinizdeki parayı altına vb. yatırın ki değer kaybetmesin, gerçi Cyberpunk 2077 temalı olması bile şu an almak için bir sebep :) Tabii karar sizin.

Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı