Xbox One X fiyat uygun mu?

One X 4K görüntüyü 1080P'ye göre uyarlayıp en iyi görüntüyü veriyor diye biliyorum. One S ile aralarında çok fark var ikisini de 1080P monitörde kullandım.

Ona bir şey demiyorum, haklısın fakat büyük bir fiyat farkı vermesine rağmen aynı oyunları oynayacak. Xbox One X güçlüydü hadi ona da oyun yapalım demeyecekler.

Ona bir şey demiyorum, haklısın fakat büyük bir fiyat farkı vermesine rağmen aynı oyunları oynayacak. Xbox One X güçlüydü hadi ona da oyun yapalım demeyecekler.

Evet fiyat farkı var ama aynı oyunu düşük ayarda oynamak ve yüksek ayarda oynamak oyun deneyimini bayağı fark ettiriyor bence. Ben en son CoD Warzone'yi One S ile oynuyordum görüntü hoş değildi. Akıcılık ve oynayışta sıkıntı yaşamıyordum. One X tercih ettim ama Forza 4 gears of falan oynayacaksan aradaki fiyat farkına değmez bence de.
Şu an zaten ikisinin fiyatı da uçurum seviyelerde. One S 1250 TL bandını görmüş bir cihaz. One X'de 1899 TL'den satılıyordu 2018 Ağustos-Eylül aylarında. Şu an fiyatlar çok fazla arttı bence fiyatın düşmesi beklenmeli fırsatçılara göz yummamak lazım diye düşünüyorum.

Xbox One X almanı tavsiye etmem, 4K TV yoksa boşa para vermiş olursun.
4K televizyonum var zaten.
Ya da o zaman PS5 piyasaya çıkınca fiyatların düşeceğini tahmin ettiğimden PS4 Pro da alabilirim. Eğer uygun olmuyorsa tabii. Maalesef Türkiye'de bir anda ekonomik krizden dolayı her şeyin fiyatı artınca çok fazla artıyor. Sonraya koyacağız o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı