Xbox One X mi PS4 Pro mu?

PS5'i alacak paran yoksa ve PS4'ün exclusivelerini oynamadıysan direkt yapış derim. Bu kurlarda oyun konsolu alınır mı? orası ayrı bir konu. Başlığa uygun bir cevap vermek gerekirse, kesinlikle PS4 satın al. XBOX'ın bir olayı yok, PC toplamak daha mantıklı.

PS5'i alacak paran yoksa ve PS4'ün exclusivelerini oynamadıysan direkt yapış derim. Bu kurlarda oyun konsolu alınır mı? orası ayrı bir konu. Başlığa uygun bir cevap vermek gerekirse, kesinlikle PS4 satın al. XBOX'ın bir olayı yok, PC toplamak daha mantıklı.
Zaten PC adamdır pc alıp kol bağlasan ?
Daha 2 ay önce laptop aldım o yüzden birde pc alırsam laptopun yüzüne bakmam bile 7k Tl kenarda durur öyle. Ve laptopum şuanlık beni götürüyor 2 sene falan kullanıktan sonra satıp sistem dizmeyi planlıyorum. Ve daha önce hiç konsolum olmadı o yüzden biraz konsol keyfi istiyorum.
Kısacası hem kara cuma hem vergi indiriminden yararlanarak 5-6bin Tl civarına konsol + monitör almayı planlıyorum.
Son olarak birşey sormak isterim PS4 Pro'yu aldıktan sonra arkadaşsız da eğlenceli olur mu bu konsol?

Son düzenleme:
Hocam çoğu kişi exclusive exclusive diyor ama exclusive oyunları almak o kadar kolay değil aşırı pahalılar.

Zaten Ps'nin oyunları pahalı bir de PS5'e birton para dökmek bana bir tık gereksiz geliyor.

Yok hocam o kadar dağınık olmamış bende soruları biraz dağınık sordum zaten :D sanırım ps+ kullanıyorsunuz sizce PS4'ün kullanımı kolay mı? Exclusive oyunları almadan konsol keyifli olur mu? Malum çok pahalılar. Yoksa illede bir ton para döküp exclusiveleri almak gerekiyor mu?

Bende PS yok hiçte olmadı sadece dışardan bir bakış açısıyla yazdım bu arada alacaksan vergi fiyatları aralık ayından sonra galiba düşecek emin değil biraz araştırabilirsin tam bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı