Xbox One X ve 4K monitör mantıklı mı?

Lyrax52

Kilopat
Haziran gibi almayı düşünüyorum. Bilgisayar çok maliyetli olduğundan dolayı aklım Xbox tarafına çelişti. Hepsiburada'da 1700 TL olan 4K monitör buldum. Yine aynı şekilde, Xbox One X 2 kol+jedi fallen order olan paketi alacağım(2900 TL). Sizce mantıklı mı? Çünkü bilgisayar masraflı, hiç olmadı 3 sene sonra satar PC alırım. Yorumlarınızı bekliyorum.
Not: Yeni bir kardeşim oldu, ondan çok masraf olmasını istemiyorum.

Xbox One X ve 4K mönitörün fiyatı toplam (2500+1700) 4200TL. Bu fiyata gidip 700TL'ye bir mönitör ve kalan 3500 TL'ye geleceğe dönük güzel bir bilgisayar alabilirsin. Ama karar senin.

Xbox One X ve 4K mönitörün fiyatı toplam (2500+1700) 4200TL. Bu fiyata gidip 700TL'ye bir mönitör ve kalan 3500 TL'ye geleceğe dönük güzel bir bilgisayar alabilirsin. Ama karar senin.

Aslında bütçe 5500 TL civarı. Ama alacağı PC ile sadece adam akıllı 1080P oynayabilirim diye düşünmüştüm. Ama kararımı PC olarak değiştirdim. Para da var zaten. Türkçe yama falan da yaparım, mis gibi. Herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı