Xbox One X ve PC için kulaklık önerisi

TB Steath 600 var ama incelemelerde pc için bir adaptör gerekiyormuş ve konfor düzeyi düşük olduğundan bahsedilmiş.

Hyper Cloud Arctic 3 Steel Series kullandım. Corsair Void Surrond'a kefilim. Ama mici çık mıyor. Dışarda absürt duruyor. Rahatlık konusunda bir numara. Bu benim fikrim.

Arkadaşlar Senheisser , Logitech , Steelseries, Turtle Beach , Asus markaları arasında kaldım. Bütçem 1000 e çıktı. Tavsiyeniz nedir ?

Bende bu konuda çok teredütte kaldım. Maalesef deneme şansımız da yok.

Benim için birinci öncelik Xbox one ile kullanmak ve surround olması

Ben bir transmitter ile surround ses için bir kulaklık alacağım. Kötü tarafı kulaklık sadece transmittere bağlanabiliyor ancak transmitter tüm cihazlara dijital ses çıkışı dahil bağlanabiliyor.

Müzik kulaklıklarını kullandığım için ben olsam Sennheiser alırdım herhalde.

Bu kadar teknolojik bir alet olan xbox one için asrto 50 dışında kablosuz surround alternatif olmaması da çok garip gerçekten.

Sennheiser kulaklıkların empedans değeri diğer kulaklıklara göre çok daha iyi. Sesler daha net, detaylar daha anlaşılır geliyor. Daha once başka bir konuda da yazmıştım. SteelSeries arctis 5, corsair void pro ve g231'in ardından Sennheiser Game One edindim, aradaki fark gerçekten farkedilir. Forumlarda sıfır amazon ürünü game one veya game zero satışları var bunları değerlendirebilirsin.

Ayrıca sanal 7.1 lere bulaşmayın derim. Kaliteli bir stereo kulaklık tercih etmelisiniz. Yok illaki ben 7.1 kullanmak istiyorum derseniz de kesenin ağzını biraz açmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı