Xbox One X ve PS4 Pro'ya Oyun Çıkmaması

Makaleler
9
Arkadaşlar bilmiyorsanız Resident Evil Village sadece yeni konsollara ve PC'ye gelecek. Steam'deki çoğu kişi 1050-1060 gibi kartlar kullanıyor. Xbox One X sanırsam 1070 gücünde teorik olarak ama optimizasyon ile çok daha iyi şeyler yapabiliyor. Şimdi bunu PS4 Pro ve Xbox One X'de düzgün çalıştıramadıklarını söylüyorlar. Çok güçlü iyi grafikli oyun yapmaları lazım bu durumda. O zaman bu oyunu kim oynayacak PC'de?

Hocam kod yazmak ayrı bir olaydır. Her şey güç demek değil. Mesela bu mühendisin açıklaması gibi.
Bu bir örnek bazen böyle durumlar oluyor. Bazen de bilinçli olarak çıkmayabilir. Bunu bilemeyiz.

Bana kalırsa esas sebep 9. nesildeki SSD hızı. Bu hızı tüm firmalar kullanmak istiyor. Anında değişen çevreyi vb. çok önemsiyorlar. PC'de de M2 SSD olduğu için rahatlıkla oyun çıkabiliyor.

Son düzenleme:
bana kalırsa esas sebep 9. nesildeki SSD hızı. Bu hızı tüm firmalar kullanmak istiyor. Anında değişen çevreyi vb. çok önemsiyorlar. PC'de de M.2 SSD olduğu için rahatlıkla oyun çıkabiliyor.

Hocam hiçbir oyunda oyun oynamak için M.2 SSD şartı görmedim. Hep işlemci, anakart, RAM, ekran kartı desteği ve işletim sistemi desteği falan gördüm. Gören varsa belirtebilir mi?

Hocam hiçbir oyunda oyun oynamak için M.2 SSD şartı görmedim. Hep işlemci, anakart, RAM, ekran kartı desteği ve işletim sistemi desteği falan gördüm. Gören varsa belirtebilir mi?
Yazmasa da gerektiren oyunlar var. Mesela PUBG. 9. nesildeki en çok üstüne düşülen parça olduğu için böyle düşündüm.

Yazmasa da gerektiren oyunlar var. Mesela PUBG. 9. nesildeki en çok üstüne düşülen parça olduğu için böyle düşündüm.

Hocam gerekli değildir. Elbette M.2 hızı farklıdır ama böyle bir zorunluluk yoktur. Aksi yanlış bilgilendirme olur.

Altı çizili, kalın, kırmızı. Üçünü de kullandım bana göre olduğunu belirtirken. Biraz daha büyüteyim en iyisi.
Tamam hocam sen bildiğini yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı