Xbox One X vs Series S

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Normalde 1 TB olan PS 4 Slim'imi 2 kolla beraber 2100'den verip 2. el Xbox One X alacaktım ama Xbox Series S daha iyi dendi bana. One X ve Series S'le alakalı donanımsal olarak fark var mı ya da farklar neler? Yardımcı olabilecek varsa yazabilir mi acaba? Bir de ek olarak PS4 satıp One X almak mantıklı olur mu? Özel oyunları bitirdim PS4 üzerinden. Game Pass alıp oynamak istiyorum. Aklımda bu var şu anlık. Şimdiden teşekkürler.

Xbox Series S'in One X'e göre sadece 2 eksiği var:

1- Depolama alanı.
2- Xbox One oyunlarını oynayacaksan Xbox One X konsolunda oynadığın zaman Xbox One X versiyonunu oynayacaksın, Xbox Series S'te oynadığın zaman ise Xbox One S versiyonunu oynayacaksın. E haliyle Xbox One oyunları Xbox One X'te daha iyi gözükecek.

Onun dışında her türlü Series S daha iyi.

Arkadaşlar selam. Normalde 1 TB olan PS 4 Slim'imi 2 kolla beraber 2100'den verip 2. el Xbox One X alacaktım ama Xbox Series S daha iyi dendi bana. One X ve Series S'le alakalı donanımsal olarak fark var mı ya da farklar neler? Yardımcı olabilecek varsa yazabilir mi acaba? Bir de ek olarak PS4 satıp One X almak mantıklı olur mu? Özel oyunları bitirdim PS4 üzerinden. Game Pass alıp oynamak istiyorum. Aklımda bu var şu anlık. Şimdiden teşekkürler.
Xbox Series S alın kesinlikle.

Dostum Series S Türkiye şartlarında en iyisi.

Xbox Series S'in One X'e göre sadece 2 eksiği var:

1- Depolama alanı.
2- Xbox One oyunlarını oynayacaksan Xbox One X konsolunda oynadığın zaman Xbox One X versiyonunu oynayacaksın, Xbox Series S'te oynadığın zaman ise Xbox One S versiyonunu oynayacaksın. E haliyle Xbox One oyunları Xbox One X'te daha iyi gözükecek.

Onun dışında her türlü Series S daha iyi.

Böyle bir şey yok, oyunların XBox One X geliştirmeleri Series S için de geçerli.

Arkadaşlar selam, çok teşekkür ederim cevaplarınız için xbox series s ve x arasında aman aman grafik farkı yok gibi bende series s e geçmeyi düşünüyorum şuanda zaten depolama açısından çok sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum tekrardan teşekkürler.
Birde son bir soru Almanya amazon üzerinden 289 euroya buldum 3200 liraya denk geliyor tek kol sıfır alınırmı garanti falan vermez değilmi

Geri
Yukarı