Xbox One'dan One X'e gecmek mantikli mi?

1500TL daha katıp kesinlikle Series S alırdım 3500 TL fiyat bandında geziyor ve ileri dönük olması açısı ile almak bayağı mantıklı.
Series s e çok güvenemedim boyut çok küçük ileride 360 'daki gibi ısınma sorunları v.s olabilir diye korkuyorum artı konsolların slim pro gibi versiyonları çıkıcaktır illaki ve series s çok altta kalicak diye düşünüyorum ps5 digitial editipn daha mantikli geliyor zaten cd le isim yok

ama 9 kasımda forza horızon 5 gelecek ve xbox one lara da gelicek ama oyun hdd den dolayı 2 saat açılmayacak yeni nesil de ki gelişme bu

Series S'e çok güvenemedim boyut çok küçük ileride 360'daki gibi ısınma sorunları vs olabilir diye korkuyorum artı konsolların Slim Pro gibi versiyonları çıkacaktır illaki ve Series S çok altta kalicak diye düşünüyorum PS5 digitial editipn daha mantikli geliyor zaten CD le isim yok.

Series S gibi konsollara FPS Boost özelliği geliyor ve verdiği sonuçlar bayağı iyi sizi en az 3 yıl götürebilir diye düşünüyorum.

ama 8 kasımda forza horızon 5 gelecek ve xbox one lara da gelicek ama yun hdd den dolayı 2 saat açılmayacak yeni nesil de ki gelişme bu
Forza 5 i cidden heycanla bekliyorum saat 3.40 da uyandım şans eseri gamepass açtım oyun bakıyordum forza horizon 5 yazıyordu şaşırdım yükleye bastım direkt baktım 280 mb gözüküyor herhalde oyun açınca yüklenmeye başlayacak diye düşündüm açtım erkencisiniz diye bir yazı cıktı karşıma mala dondum
Series S gibi konsollara FPS Boost özelliği geliyor ve verdiği sonuçlar bayağı iyi sizi en az 3 yıl götürebilir diye düşünüyorum.
Yani series de fiyat bakımından iyi ama xbox çok özel oyun çıkartmıyor hele hikaye bakımından forza oynuyorum ordan oraya git gel başka bi olay yok hikaye sayılmaz zaten ama ps tarafında cidden hikayeli oyunlar mükemmel

Sıkıntı yok dert etme bazı oyunlar Xbox One X için optimize ediliyor yani oyunda 4K'yı 1080P'ye sıkıştırıyor bu da daha da kaliteli keskin bir 1080p oluyor
Bu optimize bir tek öne x e mi geliyor yoksa ps tarafındanda olucakmi
Çünkü forza yi 4k Oynamak yerine last of us uncharted god of dar tarzı oyunlarda 4k çok keyif verir

hocam bende sizin gibiydim xbox 360 dan crack li ps4 e gecmek istedim sonra vazgectim xbox one s almak istedim sonra 1000 tl daha ekleyip xbox one x alıyım diye düşündüm daha da sonra 1000 tl daha ekle dediler series s al dediler şimdi ise series x alıcam bu yüzden erken karar verme

Çünkü forza yi 4k Oynamak yerine last of us uncharted god of dar tarzı oyunlarda 4k çok keyif verir
FORZA FORIZON 5 ps 4 veya ps 5 e gelmiyecek forza motorspot ve horızon xbox özel oyunu ama pc ye de gelicek
ne tür oyun seviyorsan ona göre konsol al ps özel oyunları ileride pc ye gelicek ve bir önemi kalmayacak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
hocam bende sizin gibiydim xbox 360 dan crack li ps4 e gecmek istedim sonra vazgectim xbox one s almak istedim sonra 1000 tl daha ekleyip xbox one x alıyım diye düşündüm daha da sonra 1000 tl daha ekle dediler series s al dediler şimdi ise series x alıcam bu yüzden erken karar verme

FORZA FORIZON 5 ps 4 veya ps 5 e gelmiyecek forza motorspot ve horızon xbox özel oyunu ama pc ye de gelicek
ne tür oyun seviyorsan ona göre konsol al ps özel oyunları ileride pc ye gelicek ve bir önemi kalmayacak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yani forza dan hevesimi aldım sayılır 5 çıksın onuda baya oynayıp ps ye geçebilirim aslında zaten yenisi çıkana kadar belki yeni konsollar bile çıkabilir

Bende pc ye gelme konusunu düşündüm ama pc le bek aram yok ben konsolcuyum ve pc ye gelen oyunlar beni çok ilgilendirmiyo bunun yani sıra forza 5 in ps5 e de çıkabileceğini düşünüyorum kimsenin forza için 7000tl vereceğini sanmam bu yüzden oyunu çok satmak amacıyla olabilir

Bende pc ye gelme konusunu düşündüm ama pc le bek aram yok ben konsolcuyum ve pc ye gelen oyunlar beni çok ilgilendirmiyo bunun yani sıra forza 5 in ps5 e de çıkabileceğini düşünüyorum kimsenin forza için 7000tl vereceğini sanmam bu yüzden oyunu çok satmak amacıyla olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı