Xbox oyun tavsiyesi

Epic Games, Steam gibi servisler PC için var. Konsolda ise Game Pass gibi servisler var. Klavye ve mouse destekli oyunlar da var. Fakat fazla değil. Rekabetçi oyunlar için PC yerini tutmaz. İki kişilik olarak genelde spor oyunları var.

PUBG falan var indirdim henüz oynamadım PC gibi klavye mouse ile oynansa süper olurmuş.

Ben mesela yazın Xbox Series S alacağım X pahalı geliyor iyi oyunlar.

Ben de yeni Series X aldım uzun süre idare etsin bir de 4K oynamak için.

Aylık 47TL'ye Xbox Game pas alabilirsiniz bütün Xbox oyunlar sizin olacaktır tabii ki de konsol için bütün oyunlar.

Evet satın aldığım ikinci kolun içinden 14 gün ücretsiz Game Pass çıktı. Bir de kredi kartını tanımladığım için galiba ekstra 1 ay ücretsiz verdi. Game Pass oyun dolu bende hangileri güzel acaba diye konu açtım zaten. İlk günden 1TB diski doldurdum ancak tabii hepsini oynamadım, oyunları deneyerek sevmediklerimi sileceğim.
İlk soruna cevap veremeyeceğim.
2-Forza Horizon 5 tartışmaya kapalı
3- Kendi hesabını bağlayabilirsin ama tekrar satın almak zorundasın.
Son soru: Evet ben minecraftı falan klavye mousela oynuyorum.
(Not Game Pass al kesinlikle. Game Passsiz Xbox bir hiç demektir.
Merhaba GTA 5'i Xbox'da açtığımda oyun sıfırdan başlıyor. Bilgisayarındaki kaldığın yerden nasıl devam edebilirim?

Son düzenleme:
PUBG falan var indirdim henüz oynamadım PC gibi klavye mouse ile oynansa süper olurmuş.

Ben de yeni Series X aldım uzun süre idare etsin bir de 4K oynamak için.

Evet satın aldığım ikinci kolun içinden 14 gün ücretsiz Game Pass çıktı. Bir de kredi kartını tanımladığım için galiba ekstra 1 ay ücretsiz verdi. Game Pass oyun dolu bende hangileri güzel acaba diye konu açtım zaten. İlk günden 1TB diski doldurdum ancak tabii hepsini oynamadım, oyunları deneyerek sevmediklerimi sileceğim.

Merhaba GTA 5'i Xbox'da açtığımda oyun sıfırdan başlıyor. Bilgisayarındaki kaldığın yerden nasıl devam edebilirim?
Böyle bir şey maalesef yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı