Çözüldü Xbox profil fotoğrafı değiştirirken "özellik yetişkin hesaplar için uygundur"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roncaur

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 satın aldım ve Xbox hesabımı bağladım fakat Xbox resmim kendi otomatik res miydi? Düzeltmek istedim, kendi resmimi koyacaktım ama bu özellik yetişkin hesaplar için uygundur dedi. Ne yapmam gerekiyor, var mıdır bir bilgisi olan?

Çözüm
Forza Horizon 4 satın aldım ve Xbox hesabımı bağladım fakat Xbox resmim kendi otomatik res miydi? Düzeltmek istedim, kendi resmimi koyacaktım ama bu özellik yetişkin hesaplar için uygundur dedi. Ne yapmam gerekiyor, var mıdır bir bilgisi olan?

Hocam yaşınızı 18 yaşından küçük ayarladıysanız ya yeni hesap açacaksınız ya da 18 yaşını bekleyeceksiniz.
Hocam bir de çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Hocam yaşınızı 18 yaşından küçük ayarladıysanız ya yeni hesap açacaksınız ya da 18 yaşını bekleyeceksiniz.
Hocam bir de çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı