Xbox Series S 2-3 yıl daha gider mi?

Gitmeyeceğini düşünüyorum çünkü en son çıkan oyunlara bakınca örnenk Cyberpunk 25 FPS oynatıyor. Yani, size tavsiyem PS4 Pro ama sizin tercihiniz tabii ki. 2.el satan mağzalarda 2500TL'ye PS4 Pro bulabilirsin ama senin tercihin tabii ki.
PS4 Pro, Series S'in yanında tırt hocam.

Gitmeyeceğini düşünüyorum çünkü en son çıkan oyunlara bakınca örnek Cyberpunk 25FPS oynatıyor yani size tavsiyem PS4 Pro ama sizin tercihiniz tabii ki 2.el satan mağazalarda 2500TL'ye PS4 Pro bulabilirisin ama senin tercihin tabii ki.
Series S 30 FPS sabit oynatıyor, Series S'ten kat ve kat güçsüz olan PS4 Pro'yu öğrenmeniz de ayrı bir komik olmuş hocam.

Fanboyluk böyle bir şey işte. İnsan bari PS5 dijital versiyonunu falan önerir. :D
Series S ile arasında 3400 TL fark olan PS5 dijital versiyon mu? İkisi arasında nasıl bağ kurdunuz Allah için? Neyse tamam, öneririz bi' ara. Yalnız oyun paraları sizden. Asıl fanboyluğu siz yapıyorsunuz. Ben hangi konsolu seversem onu öneririm. GamePass sistemini ve ucuz fiyatını beğendiğim için Series S'i öneriyor, yüksek fiyatı ve pahalı oyunlarını beğenmediğim için PS5'i önermiyorum.

En az 5 yılı olduğunu düşünüyorum. Oyunlar Series X özel çıkmadığı sürece konsolda fiziki bir şekilde oynayabilirsiniz. Özel bir şekilde çıkan oyunları ise yüksek ihtimal xCloud üzerinden oynattırarak destek süresini uzatabilirler.

Series S ile arasında 3400 TL fark olan PS5 dijital versiyon mu? İkisi arasında nasıl bağ kurdunuz Allah için? Neyse tamam, öneririz bi' ara. Yalnız oyun paraları sizden. Asıl fanboyluğu siz yapıyorsunuz. Ben hangi konsolu seversem onu öneririm. GamePass sistemini ve ucuz fiyatını beğendiğim için Series S'i öneriyor, yüksek fiyatı ve pahalı oyunlarını beğenmediğim için PS5'i önermiyorum.
Yok hocam, oyunlara 500₺ verip kendine gelsin. Adam Series S demiş, bana gelip PS5 öner bari diyor 🤦🏻‍♂️. Arasında bile dağ kadar fiyat farkı olmasına rağmen.

Yok hocam, oyunlara 500₺ verip kendine gelsin. Adam Series S demiş, bana gelip PS5 öner bari diyor 🤦🏻‍♂️. Arasında bile dağ kadar fiyat farkı olmasına rağmen.
Bizi fanboyluk ile suçlayıp çok alakasız şekilde PS5'i savunmuş ya bir de, gülünç cidden. Bunlara ne diyecek acaba, ne cevap verecek bakalım.

Geri
Yukarı