Xbox Series S 3000TL 2. el alınır mı?

• Konuyu başlatan eep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 4B
Güvenilir e ticaret demek 10 TL fazla verip kargoyu sanal olarak takip edebiliyorsun nerede görebiliyorsun kargo süresinde.

GET sadece bu değil. 3000 liralık GET ilanında siz bir alışveriş sitesinden alıyormuş gibi kredi kartınızla işlem yaparsınız, isterseniz taksit de yapabilirsiniz ama bu işlemin %9-10 kadarını Sahibinden alır, satıcının eline %90’ı yani 2700 TL kalır. Dolayısıyla GET ile satış yapanlar genelde fiyatı yüksek tutarlar ki Sahibinden’in komisyonu yüzünden zarar etmemek için.

Alıcı açısından avantajı ikinci el üründe taksit yapabilmek, ayrıca EFT yaptım ürün gelmedi dolandırıldım riski de yok çünkü sizin kartınızdan çekilen para bir havuzda tutulur, ürün elinize geçip onay verdiğinizde satıcının hesabına aktarılır. Satıcı açısından pek bir avantajı yok açıkçası, belki sadece güvenilir olduğu için daha cazip gelir ilan ama satıcı komisyon farkını fiyata yansıtırsa pek bir avantajı olmuyor.

GET sadece bu değil. 3000 liralık GET ilanında siz bir alışveriş sitesinden alıyormuş gibi kredi kartınızla işlem yaparsınız, isterseniz taksit de yapabilirsiniz ama bu işlemin %9-10 kadarını sahibinden alır, satıcının eline %90'ı yani 2700 TL kalır. Dolayısıyla GET ile satış yapanlar genelde fiyatı yüksek tutarlar ki Sahibinden'in komisyonu yüzünden zarar etmemek için.

Alıcı açısından avantajı ikinci el üründe taksit yapabilmek, ayrıca EFT yaptım ürün gelmedi dolandırıldım riski de yok çünkü sizin kartınızdan çekilen para bir havuzda tutulur, ürün elinize geçip onay verdiğinizde satıcının hesabına aktarılır. Satıcı açısından pek bir avantajı yok açıkçası, belki sadece güvenilir olduğu için daha cazip gelir ilan ama satıcı komisyon farkını fiyata yansıtırsa pek bir avantajı olmuyor.

Kusura bakmayın çok 2.el olayını bilmiyorum bildiğim kadarını yazdım.

Selamlar,
2. el Xbox Series S ve yanında 1 tane One S kolu 3500TL. Almak için 1 günüm var, yoksa satacakmış başkasına.
Almanya Amazon üzerinden almış ve 22 ay garantisi kalmış. Sizce Almanya garantisi burada geçerli mi? Adam geçerli olduğunu söyledi.
Yanındaki one s kolunu bana satarsın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı