Xbox Series S 4K TV performansı nasıl olur?

Thegunays

Centipat
Daha fazla  
Xbox Series S almayı düşünüyorum ancak 4K 55 ınc bir televizyonda kullanmayı planlıyorum. Söyle bir sorum olacak öncesinde konu hakkında bilgi sahibi olan veya tecrübe etmiş kişilerin yorumda katkıda bulunmasını rica ederim. Gelelim sorumuza. 4K bir TV bağladığımızda cihaz 2K destekli olduğundan görüntü kalitesinde bozukluk ne derece olur?

Xbox Series S almayı düşünüyorum ancak 4K 55 ınc bir televizyonda kullanmayı planlıyorum. Söyle bir sorum olacak öncesinde konu hakkında bilgi sahibi olan veya tecrübe etmiş kişilerin yorumda katkıda bulunmasını rica ederim. Gelelim sorumuza. 4K bir TV bağladığımızda cihaz 2K destekli olduğundan görüntü kalitesinde bozukluk ne derece olur?
Arayüz 4k destekliyor Xbox'ta arayüzü 4k verir. Oyunlarda da bir bozukluk olmaz. 4k tv'de bir yerden indirdiğiniz ya da YouTube üzerinden 2k ya da 1080p bir videoyu nasıl izliyorsanız o şekilde bir görüntü alırsınız. Yani 4K bir TV'ye bağlayabilirsiniz. Sorun olmaz. Çok grafik gücü istemeyen bazı oyunlarda özellikle gamepass oyunlarında Series S de 4k oynatıyor. Örneğin, Ori and the Will of the Wisps, Desperados, Pedestrian gibi.

Arayüz 4K destekliyor Xbox'ta arayüzü 4K verir. Oyunlarda da bir bozukluk olmaz. 4K TV'de bir yerden indirdiğiniz ya da YouTube üzerinden 2K ya da 1080p bir videoyu nasıl izliyorsanız o şekilde bir görüntü alırsınız. Yani 4K bir TV'ye bağlayabilirsiniz. Sorun olmaz. Çok grafik gücü istemeyen bazı oyunlarda özellikle Game Pass oyunlarında Series S de 4K oynatıyor. Örneğin, Ori and the Will of the Wisps, desperados, pedestrian gibi.

Tamamen aradığım cevap buydu sanırım xsx sahibisiniz FPS oyunları oynuyor musunuz oynuyorsanız XSS de nasıl performans alırım özellikle Online CoD Warzone PUBG vs.

Tamamen aradığım cevap buydu sanırım xsx sahibisiniz FPS oyunları oynuyor musunuz oynuyorsanız XSS de nasıl performans alırım özellikle Online CoD Warzone PUBG vs.
Oynayan arkadaşlarım memnun ben FPS beceremiyorum o kadar yetenekli bir oyuncu değilim :):). İstersen gamertag'den ekleyebilirsin.

Windows Store'dan 3 aylık Live Gold kodu aşarak 3 yıla kadar kaç tane istersen üzerine de bir ay Game Pass Ultimate alarak.

Hocam cihaz geldi FIFA 23 indirdim lakin görüntü kalitesi beni hiç tatmin etmedi Forza denedim görüntü gayet iyi bu arada FPS oyunlarını her ne kadar sevsemde Xbox aşırı zor geldi.

Geri
Yukarı